SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy, problem z bicepsem.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
Witam. Mam ogromny problem z moim bicepsem a mianowicie od paru miesiecy nie chce rosnac. Ćwicze juz z rok a w bicepsie mam marne 33cm 2 tyg temu zaczolem brac kreatyne, bcaa i białko. Myslalem ze cos sie ruszy a biceps naral taki sam. Moj plan na bica wyglada tak:
uginanie ramion na modlitewniku 12-10-10-8
uginanie ramion z hantlami na przemian 10-10-8-8
Dodam jeszcze ze te cwiczenia robie na maxa przy kazdej seri nie mam zapasy nawet na jeszcze 1 powt.
Nie wiem co robie zle moze trzeba zmienic ćwiczenia albo ilosc powt.Moze znacie jakies dobre plany. A i biceps cwicze 1raz w tyg.

Zmieniony przez - Metiu521 w dniu 2009-04-16 21:52:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5364
Mam podobny problem ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
pokopcie na forum a znajdziecie . czytałem ostatnio o tym problemie i był rozpisany fajny tren . z tego co widzę u ciebie , chyba za ostro go piłujesz ( mała liczba powtórzeń ) zmień trochę trening i powinno go ruszyć np.3x7 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
Tak malo powt to chyba bardziej na sile. A mnie bardzo zalezy na masie. zeby chociasz do wakacji te 2 cm poszly ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11951
moim zdaniem robisz blad robiac powtorzenia na maxa przy takim stazu!!! zrob normalnie 2 badz 3 cwiczenia i bedzie git:) np.. uginanie sztanga i kolanko i mlotki badz normalne uginanie i powinno cos ruszyc,.. i staraj sie przed kazda seria rozciagac miesnie;]

powodzenia

LOok inTo my eyes

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 342 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4443
przede wszystkim popraw technike wyizoluj prace bicepsa tak dobierz ciezar zeby prace wykonal sam biceps rob ok 6-10 powtorzen z krotkimi przerwami ok 60 sek trenuj raz w tygodniu nie wiecej jak 2 ciezkie cwiczenia nie zapomnij o rozciaganiu miedzy seriami !!!!no i oczywiscie do tego jedz porzadnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
moze podalbys swoj plan moze cos bum sobie ulozyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
A własnie czy biore dobre dawki:
cm3 9 kaps dziennie
bcaa w dni treningowe 6 kaps przed i 6 po treningu.

Moze cos trzeba zmienic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
https://www.sfd.pl/Porusz_swoje_bicepsy_!!!-t43126.html - tak trudno samemu skorzystac z wyszukiwarki?

polecam ten plan, nie sprawdzalem przy nim dokladnie obwodow, wykonywalem go kolo 2 miesiecy, chodzi o ten pierwszy etap ktory tam jest podany
powiem tylko ze mocno wali po ramionkach

i nie piszcie tu glupot o diecie, bo tylko biceps nie chce rosnac, to znaczy ze to on jest zle trenowany

pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
proponowalbym poczytac wiecej o treningu; ogolnie i bicepsow także.

rok czasu to malo jak na dział dla ZAAWANSOWANYCH.

nie wykonujesz podstawowych ćwiczen więc nie dziw się, ze nie masz efektow

jako pierwsze ćw.;
-uginanie ramion ze sztanga stojąc/uginanie ram. ze sztangielkami na skośnej ławeczce

potem dopiero bardziej izolowane;
-modlitewnik/mlotki stojąc

i wystarczy na dobry, podstawowy rozwoj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka najlepsza pora na bieganie?

Następny temat

REDUKCJA - prosze o porade

WHEY premium