SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!! Mam 15 lat i biorę tylko 25 na klate!! Proszę ułoży mi ktoś plan ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

60

Wzrost

173

Staż treningowy

3 tygodnie

Obwód pasa

75

Obwód klatki piersiowej

-

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna wtorek piątek niedziela

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

małe

Cel/problem/opis

chcę brać więcej na biceps i klatkę (biorę tylko 25)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Witam mam 15 lat , 173 cm wzrostu i warzę 60 kg. Ćwiczę około 2 tygodni.
Moi koledze którzy wcale nie ćwiczą biorą po 40-50kg na klatę a ja tylko 25. Czy ułoży mi ktoś plan treningowy? Dodam że mam treningi piłki nożnej we wtorek i w piątek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale pieprzycie bez sensu.
Jeden przekrzykuje drugiego ile bierze w czym...

A pisanie - ja ćwiczę od kołyski/przedszkola/podstawówki etc. nie ma większego sensu.
Co do wymiaru tamtej osoby co ćwiczy od podstawówki:

A - i ten pojazd był co najmniej na poziomie podstawóki.

Co do autora - https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
trening domatora i 10 wskazówek zywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Musisz przybrać na masie bo trochę mało ważysz jak na ten wzrost.
Czyli tak oblicz zapotrzebowanie kaloryczne na 0 + ułóż dietę z dodatnim bilansem kalorycznym ,a co do treningu to nie wiem jakie są twoje możliwości masz sprzęt czy coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Jeśli siłownia to trzeba zacząć od przysiadów, martwego ciągu, drążka i ... wyciskania leżąc :)

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Martwy ciąg... w tym wieku to sobie może zdrowie popsuć chyba ,że będzie robił pod okiem trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Witaj, trenuj na ciężarze własnego ciała, pompki, przysiady, podciąganie itp, na reszte przyjdzie czas, a siła z tego pójdzie szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Zdrowie to sobie psują mistrze przychodzący do siłowni by wyciskać na klatę i brać na bajceps. Najlepszej bez rozgrzewki, bez techniki, bez niczego.
Skoro już ktoś się powołał na to forum, to PODSTAWOWE ćwiczenia (martwy, siad, drążek itd) powinien wykonywać. Powoli, z niewielkim ciężarem. Wiek nie ma nic do rzeczy. Mistrzowie zaczynali w wieku kilkunastu lat i nikt im nie mówił, żeby nie robili martwego ciągu. Jeśli jest dostęp do siłowni i ktokolwiek może podpowiedzieć technikę - to warto uwzględnić te ćwiczenia.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Wiadomo ,że jak mu ktoś pomoże z techniką itp. to spoko ale jak nie zna techniki to lepiej niech tego nie robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie, on ma 15 lat.
Styknie mu trening domatora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Dla Was 15-latek to to taki sięgający do pasa wrzeszczący dzieciak? No ludzie, bez przesady :P Chłopak ma 173 wzrostu i 60kg wagi, tyle co niektórzy 20-latkowie. Trening bez sprzętu może być dobry dla kogoś w granicy DO 11 czy 12 lat (zależnie od predyspozycji), potem włączenie treningu siłowego daje po prostu świetne rezultaty.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1796
Ja na siłowni siedzę od podstawówki

"Bóg dał Ci ciało wybuduj z niego zbroję"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
czyli pol roku?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z hantelkami

Następny temat

Pierwsze treningi i w ogóle początek.

WHEY premium