SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 544

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

kobieta

Waga

70

Wzrost

160

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca- 8h w ciaglym ruchu, fitness(do 30 min) miedzy 12-13, klade sie spac 14-15 a wstaje o 22. Przerwy w pracy 02:30 i 05:30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

jestem poczatkujaca.....dopiero zaczelam cwiczyc,

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

wczeniej nie stosowalam zadnych diet, moje odzywianie po zaczeciu pracy na nocna zmiane sie nie zmienilo, jem wszytko to co jadlam do tej pory

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

planuje spalacze tluszczu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Odkad zaczelam pracowac na nocna zmiane bardzo przybralam na wadze. Przez 2 lata przytlam 15kg. Mam nadwage i chcialabym cos z tym zrobic. Moj plan dnia jest calkowicie odwrocony. Moje nawyki zywnosciowe nie zmienily sie ale waga rosnie. Wstaje o godzinie 22:00 pije wtedy tylko kawe i dopiero o godz. 2:30 jem pierwsze sniadanie w pracy...zazwyczaj jakis owoc lub wiem ze nie powinnam ale cos slodkiego. Druga przerwe mam o godzinie 05:30 i wyglada tak samo. Do domu wracam o godzinie 10 rano, wtedy jem zazwyczaj pelnoziarnista bulke z serem i okolo godziny 12 jakas zupe. Klade sie spac ok 14. Miedzy czasie od 15-30 min uprawiam fitness. Dodam jeszcze ze moja praca jest fizyczna i przez 8 godz. jestem w ciaglym ruchu. Co powinnam zrobic i co zmienic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
praca w nocy to kaszmar, wiem to na swoim przykładzie. co do twojego problemu to na pewno czesc winy jest w sposobie orzywiania, po przebudzeniu powinnas zjesc lekki posiłke, jaja sadzone/gotowane ,do pracy smiało mozesz zabierac posiłki przygotowane domu i zapakowane w pojemnik np, sałatkę z ryzem i tuńczykiem z puszki, makaron z kurczakiem itp, na druga przerwe podobnie, mozesz tez zabierac twarób z warzywami.owocami. Jak wyglada twój trening "fitness" 15-min?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Staram sie sugerowac cwiczeniami Ewy Chodakowskiej typu szok trening kardio itd przymiezam sie teraz do skalpela ale troche mnie przeraza haha bo po calej nocy w pracy ciezko jest sie zmobilizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
jak chodakowska to pomyliłaś fora, to sportowe, szukaj pomocy na jakimś dla fizjoterapeutów itp, bo po tych treningach takowa szybko może Ci się przydać.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Pisalam juz wczesniej ze dopiero zaczynam i nie do konca wszystko wiem co powinnam. Wczesniej jeszcze za czasow szkoly cwiczylam tylko na wf:). Szukam czegos odpowiedniego co pomoze mi "cos" ze soba zrobic. Mam silna motywacje poniewaz w przyszlym roku wychodze za maz i chce dobrze wygladac a nie jak bąbka w bialej sukience. Dlaczego Chodakowska......sama nie wiem......przede wszystkim chyba zeby sie rozruszac i obyc z cwiczeniami jak i to ze widzialam duzo pozytywnych opinii na temat jej cwiczen ale jesli macie mi cos innego do zaproponowania to czekam na propozycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
mamy np dział Ladies gdzie warto poczytać jak trenują panie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla Ektomorfika

Następny temat

Niekontrolowane jedzenie w nocy

WHEY premium