SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z treningiem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 407

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

76

Wzrost

178

Cel treningowy

Siła

Staż treningowy na siłowni

2 lata

Uprawiane inne sporty

piłka nożna i karata ( 2 lata temu )

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

wcześniej kreatyna,aminokwasy,witaminy

Ostatnio przerabiany plan

fbw, od trenera na siłe ( po przerwie nie mam go )

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

mc 155 kg, wyciskanie na ławce 90 kg x 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Przez to że byłem chory często opuszczałem treningi ( ćwiczyłem miesiąc potem chory i dopiero po miesiącu mogłem wrócić ) teraz się wszystko ustabilizowało i jestem w 100 % sprawny. Od 3 miesięcy jestem już na siłowni, robiłem przez 2 miesiące robiłem trening interwałowy i ogólno-rozwojówke
Od miesiąca robię trening podzielony jakoś 3-4 ćwiczenia na każdą partie ciała.
Teraz potrzebuję treningu żeby rozwijać typowo siłę, najbardziej zależy mi na klacie/plecach/nogach. Chciałbym na nowo wrócić to stanu sprzed przerwy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to rób fbw a potem split a potem sobie coś wymyśl. Czego ode mnie oczekujesz? Planu ćwiczeń ci przecież nie napiszę! Zastanów się nad sobą człowieku a później pisz na forum bo możesz kogoś przez przypadek obrazić tak jak teraz mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poradę

Następny temat

Krótkie brzuszki, kręgosłup

WHEY premium