logo
zamknij zamknij

Pomoc z redukcją

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 402

0 5 0
napisał(a)
GGMU
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 18 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 783
Witam chciałbym, abyście ocenili i doradzili mi co dalej z dietą, czy może być :)
Waga : 75kg
Wzrost : 178cm
Staż treningowy: 1,5 roku
Obwód pasa: 89 cm
Obwód klaty: 98 cm
Obwód uda: 51 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
Stan zdrowia: Dobry
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Brak
Cel/problem/opis: Zredukowanie tkanki tłuszczowej i zbudowanie masy mięśniowej

Moje zapotrzebowanie:
Zapotrzebowanie kaloryczne= 2232kcal
Węglowodany= 279g
Białko= 167,4g
tłuszcze= 49,6g

Zmieniony przez - GGMU w dniu 2017-03-30 22:01:06
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 6142 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 81718
Napisz coś więcej o treningu, strasznie małe to zapotrzebowanie, ruszasz się w ogóle?

Dieta mocno kanapkowa, mało fatu, przydałoby się coś zmienić jak długo redukujesz?
napisał(a)
GGMU
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 18 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 783
Ogólnie to wlasnie chce zaczac redukcje bo troche na masie fatu sie zrobilo. Cwiczylem zawsze bez diety bo bylem chudy, ale no nazbieralo sie tego i do wakacji chcialbym zrzucic cos :) Cwicze push pullem 4-dniowym i zapotrzebowanie mi wyszlo 2700 z czyms ale ucialem 500 kalorii w gre w chodza oprocz treningu aeroby.
napisał(a)
BPL-G Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1025 Napisanych postów 40836 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363355
No to masz zbyt małą kaloryczność, ponadto nie odejmuj odrazu 500 z czasem będzie potrzeba żeby miec z czego schodzic daj na poczatek ok. 2400 kacl

W samej diecie sporo do poprawy:
- za dużo pieczywa
- szynki jeśli kupne out
- jogurty smakowe również
- co to za musli ?
- serek homo out
- mało tłuszczy szczególnie z dobrych źródeł

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia: www.fizjosteo.pl Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5, 01-015 Warszawa www.facebook.com/FizjoOsteo

napisał(a)
GGMU
Początkujący
tak myślałem, ze pieczywa za dużo, tylko co do szkoły mam brać, jak kurczak z ryzem na obiad jem wiec dwa razy nie bede robil i jadl bo jednak mam jakis limit bo mieszkam u rodzicow :/ te jogurty smakowe to na pewno nie będą tylko zwykłe :D musli to jest z owocami i kokosami, tłuszcze czym podbić? Na serach żółtych, czy czymś innym?
napisał(a)
K_PS
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 34487 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 248230
GGMU
tak myślałem, ze pieczywa za dużo, tylko co do szkoły mam brać ?

http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Przepisów multum, nic tylko wybierać

jeśli chodzi o "łatwość" przygotowania i zabrania to np wszelkie placki. omlety, racuchy itd

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy” [b]ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/%5BBLOG%5D_K_PS_w_kuchni-t1081825.html [/b] "WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Remik7 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 553 Napisanych postów 33177 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229767
jw, omlet do szkoły sprawdzi się na pewno

NAJCZĘŚCIEJ POLECANE SUPLE !!! http://www.sfd.pl/***NAJCZ%C4%98%C5%9ACIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html NIE WIESZ JAKI CYKL SOBIE UŁOŻYĆ? ZAJRZYJ ;-) -http://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produkt%C3%B3w_sklepu_SFD***-t793565.html

napisał(a)
BPL-G Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1025 Napisanych postów 40836 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363355
tluszcze czym pelno rzeczy migdaly, orzechy, ryby, jaja , olwia z oliwek , olej lniany, miesa , olej kokosowy sporo tego , co do jedzenia w szkole masz juz wyzej odpowiedz

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia: www.fizjosteo.pl Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5, 01-015 Warszawa www.facebook.com/FizjoOsteo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Kreatyna i Białko

Następny temat

Białko na redu i tłuszcz na nogach