logo
zamknij zamknij

Pomoc z redukcją

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 469

0 5 0
napisał(a)
GGMU
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 783
Witam chciałbym, abyście ocenili i doradzili mi co dalej z dietą, czy może być :)
Waga : 75kg
Wzrost : 178cm
Staż treningowy: 1,5 roku
Obwód pasa: 89 cm
Obwód klaty: 98 cm
Obwód uda: 51 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): siłownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
Stan zdrowia: Dobry
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Brak
Cel/problem/opis: Zredukowanie tkanki tłuszczowej i zbudowanie masy mięśniowej

Moje zapotrzebowanie:
Zapotrzebowanie kaloryczne= 2232kcal
Węglowodany= 279g
Białko= 167,4g
tłuszcze= 49,6g

Zmieniony przez - GGMU w dniu 2017-03-30 22:01:06
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 6285 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 92778
Napisz coś więcej o treningu, strasznie małe to zapotrzebowanie, ruszasz się w ogóle?

Dieta mocno kanapkowa, mało fatu, przydałoby się coś zmienić jak długo redukujesz?
napisał(a)
GGMU
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 19 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 783
Ogólnie to wlasnie chce zaczac redukcje bo troche na masie fatu sie zrobilo. Cwiczylem zawsze bez diety bo bylem chudy, ale no nazbieralo sie tego i do wakacji chcialbym zrzucic cos :) Cwicze push pullem 4-dniowym i zapotrzebowanie mi wyszlo 2700 z czyms ale ucialem 500 kalorii w gre w chodza oprocz treningu aeroby.
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 41532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371756
No to masz zbyt małą kaloryczność, ponadto nie odejmuj odrazu 500 z czasem będzie potrzeba żeby miec z czego schodzic daj na poczatek ok. 2400 kacl

W samej diecie sporo do poprawy:
- za dużo pieczywa
- szynki jeśli kupne out
- jogurty smakowe również
- co to za musli ?
- serek homo out
- mało tłuszczy szczególnie z dobrych źródeł

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
GGMU
Początkujący
tak myślałem, ze pieczywa za dużo, tylko co do szkoły mam brać, jak kurczak z ryzem na obiad jem wiec dwa razy nie bede robil i jadl bo jednak mam jakis limit bo mieszkam u rodzicow :/ te jogurty smakowe to na pewno nie będą tylko zwykłe :D musli to jest z owocami i kokosami, tłuszcze czym podbić? Na serach żółtych, czy czymś innym?
napisał(a)
K_PS
Ekspert
Szacuny 3819 Napisanych postów 34614 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 251309
GGMU
tak myślałem, ze pieczywa za dużo, tylko co do szkoły mam brać ?

http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Przepisów multum, nic tylko wybierać

jeśli chodzi o "łatwość" przygotowania i zabrania to np wszelkie placki. omlety, racuchy itd

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 594 Napisanych postów 33525 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234456
jw, omlet do szkoły sprawdzi się na pewno
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 41532 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371756
tluszcze czym pelno rzeczy migdaly, orzechy, ryby, jaja , olwia z oliwek , olej lniany, miesa , olej kokosowy sporo tego , co do jedzenia w szkole masz juz wyzej odpowiedz

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Kreatyna i Białko

Następny temat

Białko na redu i tłuszcz na nogach

Jajka z chorizo, czerwoną fasolą i papryką

Dlaczego kobiety ciągle narzekają na swoje ciała?

Trening na czczo?

Czy wliczać kalorie z warzyw?

Małgorzata Mączyńska na wakacjach!

Domowa czekolada z dodatkami

Złota Para znów na scenie!

Mistrzyni na zwolnieniu!