SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zmianie planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, od początku kwietnia trenuję na siłowni 3 dni w tygodniu ( niedziela-klata,biceps,triceps; wtorek-nogi; czwartek-plecy,ramiona).
Oczywiście w każdy dzień treningowy robię również brzuszki.
Początkowo ważyłem 95kg, wzrost 179cm. Aktualna waga to 84kg. Wiek 24 lata.
Przez ten czas przybrałem też sporo masy mięśniowej, sam widzę to po sobie.

Do treningu oczywiście dieta, której przestrzegam. Chciałbym jeszcze zrzucić tzw. boczki i jeszcze trochę brzucha oraz oczywiście zacząć go rzeźbić.
Czy na mogę do swoich treningów na siłowni dorzucić bieganie w jakiś dzień tygodnia? czy może polecicie inne ćwiczenia które pomogą zająć się brzuchem?
Proszę o porady.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz dorzucić bieganie i obserwować jak reagujesz, proponowałbym w inny dzień niż trening siłowy, basen także może być dobrą opcją czy jakikolwiek sport zespołowy jeśli dalej chcesz redukować. Brzuszki niekonieczne są najlepszym ćwiczeniem na brzuch i może warto byloby się zastanowić nad jakąś zmianą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Viren a co proponujesz na brzuch? Oczywiście w warunkach domowych ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
A tak dodatkowo zapytam z ciekawości, czy stosowanie carbo na redukcji ma jakikolwiek sens? Oczywiscie jedynie po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Carbo to same węgle, nie opłaca się.

Ja na brzuch lubię ćwiczenia typu plank czy side plank.

https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html

Poczytaj, może czegoś nowego ciekawego się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Dziękuję za pomoc! W takim razie pozostaje mi urozmaicić plan treningowy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dodam tylko, że robienie brzucha codziennie czy co trening to nie jest najlepsze rozwiazanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3-dniowy FBW na masę do oceny

Następny temat

Plan treningowy 5-6 dniowy

WHEY premium