SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ulozeniu diety na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Witam wszystkich. Mam na imię Marcin i właśnie zaczynam przygodę z siłownia. Dużo czytałem, że naistotniejszym punktem jest odpowiednią dieta ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, dlatego znajduje się tutaj. Mam 20 lat od dobrych 3 lat moja waga stoi w miejscu . Jest to ok. 74/75 kg przy 1,77 wzrostu. Zwracam się do was forumowiczów z doświadczeniem z prośbą o pomoc w stworzeniu takowej diety która nie zawierała bedzie jakichś bardzo wymyślnych produktów, jeśli tak to mozna nazwać :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html  diet tu nie układamy, a jedynie poprawiamy ułożone samodzielnie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc z dietą.

Następny temat

dieta help

Wiecej