SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc w przygotowaniach do zawodów

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4121

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 214 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7463
Hej, planuje start w klasyku we Władysławowie. Może ktoś polecić dobrego trenera w Trójmieście? Nie interesują mnie konsultacje on-line. Chcę mieć z osobą prowadzącą kontakt na żywo. Mam nadzieję, że wybrałem dobre miejsce na ten temat. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 6931 Napisanych postów 103560 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096704
Zagadaj do Konia czy prowadzi osoby pod zawody.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filip - Dziennik Treningowy

Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Czy warto trenować podczas upałów? Czy warto trenować podczas upałów? Monique Ricardo: Od zawodniczki bikini do mistrzyni BJJ Monique Ricardo: Od zawodniczki bikini do mistrzyni BJJ Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi?