SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w kupnie lawki.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Witam! Chcialbym kupic laweczke najlpiej ze skosem i stojakami.
Cena to max 250- 300 zl. Najchetniej kupilbym z jakiegos sklepu internetowego, chocby allegro.

Chodzi mi najbardziej o to zeby mozna bylo w latwy sposob i dosc wygodnie zdjac ze stojakow sztange zeby robic przysiady. Bo to bedzie moja pierwsza lawka a patrzac na allegro to niezbyt wygodnie sciagaloby mi sie sztange ze stojakow. czy moze lepszym wyjsciem bedzie akup oddzielnie stojakow i lawki?

Dzieki z gory,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
kooteK92 Dokładnie wiele osób tak robiło od dzielne stojaki i ławka Funkcjonalniejsza

Tylko w tej cenie o od dzielne stojaki i ławkę będzie ciężko

Polecę Tobie ciekawy zestaw

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/6

Co myślisz ?

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nie no wysmienita, tylko troszke za droga. 500 zl to jak dla mnie majatek. Wiec tak jak myslalem - oddzielny zestaw bedzie lepszy. Dzieki, poszukam cos niedrogiego.A moze jakas inna propozycja, zdecydowanie tansza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
hmm.. fajne i mieszcza sie w cenie, ale jak bedzie z tymi przysiadami z tych stojakow?

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2009-05-29 16:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
kooteK92 no będziesz musiał sobie jakoś radzić wysuniesz na najwyższy poziom i odwrotnie wsadzisz jak do wyciskania na ławce

Pozdrawiam Duda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AB rocket, Leg Magic Pulse, Vibra Tone - Opinie

Następny temat

Bilet do życia dla Pauliny Pawlak

WHEY premium