SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dokonczeniu diety na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Witam. Chcialbym was poprosic o pomoc w ulozeniu diety.
Mam 186 cm wzrostu 100 kg wagi i chcialbym zrzucic troche kg. Cwiczyc bede okolo 3 razy w tyg.
To co ulozylem do tej pory:

1 posilek okolo 7:00
250 ml mleka 0,5%
100 g platkow owsianych
100 g sera twarogowego chudego

B/WW/T
40/79/7

2 posilek okolo 10:00 i 3 posilek okolo 12:00 i tutaj pytanie co moge dodac do do chleba razowego? (w tych godzinach jestem najczesciej w skzole wiec mam ograniczony asortyment produktow)

4 posilek obiad okolo 15-16:00

100 g ryzu bialego
200 g mintaja swiezego

B/WW/T
40/77/2

5 posilek (potreningowy) 18:00

Tunczyk w oleju 85 g
ser bialy chudy 100 g
mieso z piersi kurczaka 200 g

B/WW/T
86/11/4

do tego troche warzych i jakeis owoce....
Znacie inne rzeczy ktore maja duzo bialka?

Dzieki z gory za pomoc.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
jesli nie cwiczysz nie myslales np. o diecie kopenhaskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Na ten moment nie cwicze ale zaczynam z czasem kiedy wporowadze te diete. Nie o kopenhadzkiej nie myslalem :).

Mazuro13 co Ci sie nie podoba w moim temacie? Przegladalem wiele diet na forum ale nie znalazlem co moglbym wlozyc w brakujace g B/WW/T i dlatego to jest glowny moj problem. A regulamin czytalem i wiele innych artykulow stad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Nie powiedziałem , że coś mi się nie podoba, ale na tym forum powinieneś znaleźć to co cię interesuję zwłaszcza, że nie pytasz o jakieś niewiadomo jakie rzeczy. http://www.kulturystyka.e9.pl/tabele.php --> To powinno pomóc w rozwiązaniu twojego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
dieta na redukcje fatalna,za malo tluszczu za duzo wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Te tabele mam cala w dzienniku posilkow :) ale nie amm zielonego pojecia z czym mam brac chleb do szkoly... (ser bial ale wtedy to by juz bylo 0,3 kG na dzien!) No i chcialbym zeby ktos sie wypowiedzial czy cos mam zmeinic... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
DOn BarTosz
3g WW na kg = 300 g -> mam 258
2 g B na kg = 200 g i mam cos kolo tego
to co mi zostalo tluszczy to okolo 0,7 g na kg = 70 g no mam 25 ale mozna to nadrobic oliwa itd..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
na redukcje polecam: https://www.sfd.pl/Jak_schudnąć_w_30_dni_-_skuteczność_gwarantowana_!_;-_-t169521.html

czyli wegle tylko okolotreningowo.bialko-2g/kg masy ciala.reszta tluszcze.a jak juz chcesz jechac na takich zalozeniach jak ty podajesz to wywal ryz bialy i chleb.wiedza to podstawa-poczytaj posty podwieszone,bo np. twoj posilek potreningowy wola o pomste do nieba:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Dieta redukcyjna a na rzezbe to to samo <lol> ? Bo chyba niezla gafe strzelilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Tak to to samo. DonBartosz nie zgodze sie z Toba w jednej kwestii. piszesz iz ma wywalic chleb,a ja sie zapytam dlaczego?? Wiadomo iz im mniej weglowodanow w dietce tym lepiej, ale wez pod uwage pare rzeczy. Po pierwsze sa to jego poczatki w diecie jak i treningu, wiec ja bym nie zalecal odrazu drastycznie ciac weglowodanow. Po drugie wazy 100kg, wiec i na zbilansowanej dietce pieknie poleci (sam jestem tego przykladem, i mimo iz startowalem z duzo mneijszym otluszczeniem od niego, to po miesiacu juz zarys krateczki jest, i naprawde sporo fatu stracilem). Pisze rowniez iz dostarcza 258 bodajze g wegli, czyli wychodzi 2,5g/kg wiec jak dla mnie idealnie jak na poczatek (rowniez mam tyle wegli w obecnej dietce). Oczywiscie zwracam honor jezeli miales na mysli chleb bialy a nie razowy, lecz z Twojej wypowiedzi wynika iz calkowicie zalecasz wyrzucenie chleba Pozdrawiam

PS. OCzywiscie tak jak napisales, wegle przede wszystkim na sniadanie, i przed i po treningu.

Zmieniony przez - scooooooby w dniu 2007-01-17 09:44:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Studencka!

Następny temat

Prosze o diete oraz odzywki dobre dla mnie LOOK HERE

WHEY premium