SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze treningu i suplementacji

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101


A wiec tak :) mam 20 lat keidys tam cwiczylem po 5-6 miesiecy co roku na silowni ale teraz przyszlo cos z soba zrobic :). Naturalnie genetycznie jestem dobrze zbudowany. Aktualnie mam 183 i 90 kg zywej wagi ale jest tutaj troszke tluszczyku :) jedyna fotka jaka mam powinna wam sie wyswietlic :/ Teraz moje oczekiwania :D zwiekszyc biceps + triceps, podniesc bareczki do gory, zrzucic brzuszek i boczki :) i zeby nogi mi wrocily do stanu jak gralem notoycznie w pilke :) Co do silowni to bedzie 3 razy w tygodniu, albo poniedzialki-srody-piatki albo wt-czw-sob. Myslalem ze pierwszy miesiac pujde na ogolno rozwojowke zeby poprawic troche wydolnosc niech miesnie przypona sobie ze ejszcze istnieja. Teraz co do suplementacji to myslalem nad :
1.Perfect whey protein Treca 2500g - 3x dziennie po 50 g nie ma tu praktycznie weglowodanow a mi nie zalezy na budowaniu masy ciala ale jak juz to zeby dochodzily w miare same miesnie :) tymbardziej ze w tej odzywce jest duza ilosc aminokwasow zrezygnowal bym z typowego aminopaca
2. Hmb - formula caps trec - pomoze mi spalac tluszczyk jednoczesnie zwiekszajac mase miesniowa
3. Thermo speed extreme - uzywalem ich i bardzo mnie pobudzaja, mysle ze biorac 2 tabletki przed treningiem znacznie podniesie mi tempraturke ciala a co za tym idzie spalanie tluszczyku.
4.multipacka 36 jeszcze mam wiec o witaminki sie nie musze martwic

mysle zeby powalczyc tak z miesiac - dwa zeby powrocic do jakiegos tam poziomu. Bialko bym uzywal jako posilek, ograiczyl jedzienie weglowodanow przetworzonych, zminimalizowal jedzenie tluszczyku do minimum. Prosze o jakis program pamietajac ze zalezy mi glownie nad poprawa ogolnego wygladu. Mysle ze w pozniejszym terminie chcialbym podniesc troche miesnie piersi i troche je wzmocnil :) plecki tez by sie przydalo i mysle ze gorna granica wagi to 98-90kg chodzi mi zeby spasc do ok 80kg bez tluszczu i podniesc sie miesniowo do ok 85-86 wiem ze na to potrzeba czasu wiec planuje na to ok 1 roku :) mysle ze od czasu do czasu wpadnie basen,rower pilka nozna czy dyskoteka :) pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi. Mysle ze dosc dosadnie opisalem swoj problem :) czytalem flexy i forum i tysiace stron ale sam to jak sobie bym skompletowal zestaw to nie wiem co by z tego wyszlo :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 344
Jestes dobrze zbudowany co ci wystarcza jak na ten wiek.Jestem tego zdania.Możesz do***ać sete metanabolu deką + ewentualnie testosteron co znacznie poprawi twój wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
Gibson coty ****a po***any jestes czy co??koles sie pyta jak ma ciwczyc i czy dobre suple sobie wybral a ty mu ****a radzisz koksy wp*****lac.wez sie ***nij w glowe i wyp*****laj do dzialu doping.
a co do autora postu- to narazie zrob ta ogolno rozwojowke przez jakies maks 6 tyg a puzniej cwicz jakims standardowym splitem.wszystko powoli ci sie zacznie powiekszac i niebedziesz mial dysproporcji, dopiero puzniej mozesz myslec o jakiejs priorytetowej partii jesli bedzie odstawac od innych.a tluszczu wcale tak nie ograniczaj bo jest on rownie potrzebny jak bł i ww tylko trzymaj sie swojego zapotrzebowania na nie

no i musisz sie zdecydowac czy jechac teraz na mase czy na rzezbe bo jedno i drugie jest praktycznie nie mozliwe

Zmieniony przez - gamer66 w dniu 2006-07-28 17:44:48

Zmieniony przez - gamer66 w dniu 2006-07-28 17:45:52

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101
zaden doping nie wchodzi w gre :) chyba ze bedzie mnie dopingowac jakas ladna dzieczyna :P a zrobie chyba tak ze zrobie 4-5 tygodni ogolno rozwojowke + aeoroby + suplementacje a pozniej zastanwoie sie co zrobic dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
przez "miesiac, dwa" nawet 1 planu nie skonczysz nie mowiac o zbudowaniu czego kolwiek.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101
wczytaj sie dobrze w tekst ktory napisalem bo chyba nie zrozumiales go zabardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1237
Nie przesadzaj z ta odzywka bialkowa. Bardziej postaw na bialko z jedzenia, a suplement tylko jako dodatek. Nie chcesz przeciez zywic sie samymi suplementami. Zajrzyj do dzialu odzywianie i popracuj nad dieta. To jest wazniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101
nie chodzi o odzywianie sie suplementami ale moj charakter pracy nie pozwala mi zbytnio na ulozenie dogodnej diety :( a bialko 3x dziennie powinno mi troche pomoc... chyba nie sadzisze ze to jest zycie suplementami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1237
Prawde mowiac sadze. Jesli chcesz przyjmowac prawie 150g bialka z suplementow to jest to wiekszosc potrzebnych ci protein. Pomijajac to ze raczej nie powinno sie przyjmowac az tyle bialka na raz ( wiecej razy ale w mniejszych porcjach)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawna kolejnosc...

Następny temat

potrzebna pomoc

WHEY premium