SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc w doborze suplementow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 134
Witam wszystkich serdecznie.
Ćwiczę rok, jestem po ... dupnym braniu mass activatora i nie przybrałem nic na masie. Chcę coś mocniejszego, oglądałem odżywki i białka i chciałbym byście pomogli dobrać mi zestaw. Oto one:

Optimum Whey Gold Standard 100%

Optimum 100% Casein

Universal Nutrition Gain Fast

Fitness Authority Xtreme mass efect

Dymatize Super Mass Gainer

Proszę o udzielenie odpowiedzi na pytanie, a nie o wytykanie błędów. Ew. czemu nie polecacie produktu. Z Góry dzięki. Pszemo.

'At the bottom of the ocean even light must die' - Yogg-Saron.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2803
napisz chociaż ile masz lat, jaka waga, wzrost, ile posiłków dziennie, jakie posiłki, ile razy w tyg trenujesz na siłowni... będzie łatwiej coś doradzić.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4818 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23891
http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
ciezko nie wytykac ci bledow,skoro chcesz cos mocniejszego od mass activatora a to przeciez jedzenie w proszku,to jak moze byc mocniejsze/slabsze?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport Doradca
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
zapraszamy do ciekawej lektury

http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

wczesniej dowiedz sie do czego sluzy gainer oraz białko
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 134
Mam 17 lat, ważę (żeby nie skłamać) 68 kilogramów, wzrost 183cm, ćwiczę 6 razy w tygodniu po 2h/3h, jestem w stanie podnieść siebie na klate 8 razy; nie mam zadnej diety, mieszkam z rodzicami wiec trudno zebym mogl jakakolwiek utrzymywac, nie beda gotowac specjalnie dla mnie. Mam zrobiona rozpiske z roznych dan bogatych w bialko i inne skladniki odzywcze czasem uda mi sie do tego zastasowac ale jak napisalem tylko CZASEM.
Mam 3 posilki sniadanie obiad kolacja. Czasem sobie podjadam (obiad sklada sie zazwyczaj z dwoch dan, najczesciej) glownie jada sie u mnie mieso, ale innych dan tez nie brakuje.
Chcę przybrać na masie ale nie wyglądać jak jakiś typowy koksu (grubas w obcislej koszulce co wypelnia rekawki). Chce zeby moje miesnie byly ladne i wyraziste.

Zmieniony przez - Cthun w dniu 2011-09-11 16:03:16

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13324 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52165
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam 17 lat, ważę (żeby nie skłamać) 68 kilogramów, wzrost 183cm, ćwiczę 6 razy w tygodniu po 2h/3h, jestem w stanie podnieść siebie na klate 8 razy; nie mam zadnej diety, mieszkam z rodzicami wiec trudno zebym mogl jakakolwiek utrzymywac, nie beda gotowac specjalnie dla mnie. Mam zrobiona rozpiske z roznych dan bogatych w bialko i inne skladniki odzywcze czasem uda mi sie do tego zastasowac ale jak napisalem tylko CZASEM.
Mam 3 posilki sniadanie obiad kolacja. Czasem sobie podjadam (obiad sklada sie zazwyczaj z dwoch dan, najczesciej) glownie jada sie u mnie mieso, ale innych dan tez nie brakuje.
Chcę przybrać na masie ale nie wyglądać jak jakiś typowy koksu (grubas w obcislej koszulce co wypelnia rekawki). Chce zeby moje miesnie byly ladne i wyraziste.

http://www11.speedyshare.com/files/30270202/download/268713 197095553678984 100001356213507 464618 110624 n.jpg - plecy napinka

http://www16.speedyshare.com/files/30270213/download/Plecki2.jpg - plecy bez napinania

http://www10.speedyshare.com/files/30270222/download/20110714(017).jpg - przód z lekką napinką

Muszę dać tak zdjęcia po są za duże wybaczcie.

Zmieniony przez - Cthun w dniu 2011-09-11 16:03:16

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja nie jestem zły na odżywke tylko juz napisalem ze branie bylo ch*owe. To tak jak z pierwszymi treningami. Wchodzi sie nie wie co ma sie robic, obijanko jakies machanie sztanga. Bralem MA tak jak bylo zalecane przez pewien okres czasu a jak poszedlem na budowe to przestalem bo stwierdzilem ze tylko lapy cwicze a powinny kazde miesnie sie rozwijac. Stwierdzilem ze mi szkoda i teraz lezy. Poimyslalem zeby polaczyc go z nastepna odzywka. Sorry ze skopiowalem posta ale nie wiem jak sie usuwa.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13324 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52165
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Powoli obiegamy od tematu a nie o to prosilem. Chodzi mi tylko o to byscie doradzili mi ktore z tych gainerow i bialek sa najlepsze i ktore moge kupic. Jedyne czego nie chce to wygladac jak gruba swinia.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41117
żeby nie wyglądać jak gruba świnia musisz ogarnąć michę a białko/gainer to jej uzupełnienie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***DO KASACJI***

Następny temat

Czy to steryd