SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze cyklu na redukcje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Siemanko, Przymasowałem na swoim 1 cyklu, wpadło lekko ponad 20 kg. juz troche wszystkiego spadło, ale chciałbym sie fajnie dociąć. Mam swojego kumpla który mi doradzał, któego obsmarowaliście pod ostatnim moim wpisem wiec teraz chciałbym się poradzić również i was. Zaproponował mi opcje nr.1 łagodniejsza ale droższa i bardzij obciążającą organizm - Orale czyli oxa, nazmiennie efedryna z clenem, wino i turanabol lub droga inekcyjba - prop+masteron. Ogólnie na koniec mi powiedział żebym sie zastanowił że jest sens zeby brac sterydy bo ogolnie fajnie jest jak sie bierze towar i kilka miesiecy po nim, pozniej wszystko wraca do normy łacznie z wygladem ciała. Co powiecie na ten temat? i Co byście polecili ?

Ankieta:
1. WIEK:23
2. WAGA:94
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:
-udo:67
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:ok 5 lat
6. DIETA: Teraz redukcja = ok 3100KCL
-białko:180g
-węglowodany:445
-tłuszcz:69
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 cykl 2miesiace prop+turanabol i 2 miesiace susa+ deka zejscie na propie ok 3 tyg
8. TRENING: na cyklu ok 8-9 razy w tygodniu (licząc poranne cardio ok 3 razy i ok 6 treningów siłowych) Ale wiadomo raz mniej raz więcej na siłce
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: Wszystko ok (chociaz po cyklu czuje jakbym miał mały problem z prostata)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 120
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie zdanie jakie Ci powiedział to niestety prawda,taka kolej rzeczy i uroki dopingu. Walisz pół życia,odstawisz i po czasie wyglądasz jak byś nie wyglądał,tak było jest i będzie. Co do oxy spoko opcja,ale coś trochę testosteronu by dodać może. Efa też do redu super sprawa nie musi iść z clenem, jakiś spalacz wystarczy. A nawet nie trzeba jechać na zmianę tylko zacząć od niższej dawki i w miarę tolerancji podbijać, albo dodawać kofe co też fajnie podkręci działanie ewuni. Podstawą będzie micha,ale efka fajny naprawdę dodatek.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-04-10 08:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
ja bym wybrał jednak forme iniekcyjną

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Ogolnie tez wolałbym droge inekcyjna, tylko najwiekszy probem polega na strasznym trądziku na plecach... Po 1 cyklu mam tragiczne plecy, nie zdejme koszulki nigdzie poki mam takie syfy, bylem u dermatologa zaczyna dzilac to co m przepisał ale jak znow wejde na cykl z tesciem boje sie ze znow mnie wysyfi, a co z tego ze bede mial kozak sylwetke jak bede sie wstydzil zdjac koszulke ?
I nie nie mam zamiaru brać izoteku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na dd i suście Cię posypało? Czy na propie i turku też była juz tragedia?
co bierzesz od dermatologa?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-04-10 10:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Ogolnie to na cyklu nie mialem wysypki, pare krost ale to orma, najgorzej zaczeło się na odbloku, po pierwszych strzałach HCG i tabsach clomidu moje plecy zmieniły sie w pole minowe.
Od dermatologa miałem daverin płyn który praktycznie nie działał, a teraz mam jakiś antybiotyk w tabsach "Damelium" i wydaje mi się ze to zaczyna pomagać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile po cyklu już jesteś, po skończony clomie w sensie? Jak masz problemy z prostatą, to master odpada na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5756
W polowie stycznia skonczylem odblok, nie czuje juz zadnych problemow z prostata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan+deka+meta

Następny temat

Testosterone propionate 100mg e2d Jakie stężenie we krwi.

WHEY premium