SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w diecie. Co dodac, co odjac.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2520
Witam oto moje zapotrzebowanie
Współczynnik BMR 2020.58
Aby utrzymać wagę Kalorie 3485.5
Węglowodany 55% 1917.03kcal = 479.26gram
Białko 15%% 522.82kcal = 130.71gram
Tluszcz 30% 1045.65kcal = 116.18gram

http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda799a634cc72f01e051/wilf 
A oto moja dieta . Pomozcie co w niej zmienic. Jestem 4 tydzien na redukcji , wlasnie na tej diecie . Wiek 23 lata waga 87 wzrost 177.

-------------------------
Marzysz o czymś i realizujesz to... Masz tą żądze bycia Animal.em!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to jest to co ja widzę to wszystkiego za mało, poczytaj tematy: https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

szczególnie tłuszczy mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2520
No wiem ... ciezko mi sie odnalezc w diecie ... czytam czytam i dalej nie wiem co dolozyc itp ...

-------------------------
Marzysz o czymś i realizujesz to... Masz tą żądze bycia Animal.em!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popatrz się na inne diety w dziale widzę że w pierwszym posiłku 4g wegli wiec pewnie nie ma np. platkow owsianych? na sniadanie zazwyczaj platki owsiane+mleko+jajka+zdrowe tluszcze+warzywka, kilka artykulow i samo do glowy wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2520
no na śniadanie zjadam 4 jajka w tym 2 z żółtkiem .za owsianymi nie bardzo przepadam

-------------------------
Marzysz o czymś i realizujesz to... Masz tą żądze bycia Animal.em!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
A czemu wyrzucasz żółtka?
Skoro nie przepadasz za owsianymi, to je wywal. Jest taka gama produktow, ze z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie.

Widac czytasz nie tam, gdzie trzeba, skoro po "takiej ilosci czytania" dalej brak jakiejkolwiek podstawy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak up czemu bez żółtek jesz, jak byś przeczytał dokładnie kilka tematów z góry to być dość wiedział mniej więcej co i jak.. Ja trochę wiem o tym a przeczytałem z 5-6 artykułów z góry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie & Cwiczenia

Następny temat

Bjj dieta+carbo

Wiecej