SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w dalszym procesie odchudzania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5487 Napisanych postów 16321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328037
Witam Wszystkim! Piszę d Was z prośbą o pomoc, sam już sobie nie radzę... Zacznę od tego, że z nadmiarem tkanki tłuszczowej zmagałem się od gimnazjum.
Z powodu głodzenia się( potrafiłem jeść 1000kcal dziennie, a nawet tylko kostke twarogu) nabawiłem się dużo problemów, kompulsywne obiadanie itp. Od stycznia zacząłem mądrzej i na dzień dzisiejszy z wagi 95 zbiłem do 78-79kg, waga mi się waha, ponieważ od jakiegoś miesiąca zacząłem podjadać, co jest dziwne: w tygodniu trzymam się założeń, zero jakiegokolwiek podjadania, nawet nie myślę o tym, natomiast przychodzi sobota i pojawia się mega ssanie, jak u narkomana... Od miesiąca stoję w miejscu, jak nie dlużej... pracę mam głownie siedzącą, ale dziennie robię po 25-28tysięcy kroków (wliczone w to 40min aerobów- chodzenie po biezni tempem 6,5 5-6% pod górkę) Swoją kalorykę i to co jem prześlę w załączniku,
Dodam od razu, że nie zgłosiłem sie do specjalisty bo mnie na to nie stać.

Chciałbym kontynuować redukcję, obiecalem sobie że na swój ślub, który będzie w przyszłym roku w czerwcu będę miał widoczne mięsnie brzucha o których po prostu marzę:P Troche się rozpisałem, ale licze na to, że znajdą się osoby na tyle uprzejme że postarają się mi pomóc i doradzić co mogę zrobić.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5487 Napisanych postów 16321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328037
Dodam jeszce, że nie odczuwam żadnego dyskomfortu po zjedzeniu nabiału, ale zauwazyłem, że jeśli zjem jakiś produkt z poza diety strasznie puchnę, brzuch wywala mi jak kobiecie w ciąży, a waga skacze jak szalona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie stać Cię na konkretne podejście
a stać na 0,5kg mięsa, 70g prochu z odżywki

no daj Ty spokój
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5487 Napisanych postów 16321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328037
białko mam od znajomego za male pieniądze, dlatego tyle leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dieta totalnie jałowa.
pojesz, trochę zrzucisz - szybko wrócisz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5487 Napisanych postów 16321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328037
właśnie tak się dzieje, mógłbyś coś poradzić/podpowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Poczytaj podwieszone tematy w tym dziale, a na pewno uda Ci się ułożyć coś pod siebie :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5487 Napisanych postów 16321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328037
ok poczytam :) a co mam zrobić z kaloriami? mam trzymać 2200 zeby dalej kontynuować redukcję, czy wejśc na zero kaloryczne chwilę utrzymać i zacząć od nowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Wejdź na zero na dwa tygodnie i później stopniowo zagłębiaj deficyt
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5487 Napisanych postów 16321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328037
ok, aktywność mam utrzymać taką jak aktualnie, czy zmniejszyc, a może zwiększyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Hellboys
właśnie tak się dzieje, mógłbyś coś poradzić/podpowiedzieć?


w ogóle bym nie liczył kalorii to po pierwsze
po drugie: ograniczył częstotliwość posiłków do 2-3 na dzień
po trzecie : dał trochę więcej tłuszczów, a trochę mniej węglowodanów
i po czwarte: nie skupiał się na zrzutce tłuszczu a na tym by z treningu na trening być coraz bardziej wytrenowanym
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tosty jako element codziennej diety?

Następny temat

Redukcja - koniec tego dobrego ;)

WHEY premium