SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w Treningu Moim co radzicie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez adzik123 z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
witam mam 19 lata, od zawsze byłem chudy obecnie mam 186 wzrostu i 64kg wagi obwód bicepsu to 30cm, ćwiczyłem jakiś czas temu ale od lutego już nie w okresie kiedy ćwiczyłem miałem 72kg wagi biceps 32cm i podnosiłem 78kg na klatkę 125 w martwym ciągu innych żeczy nie sprawdzałem, od tamtej pory spadłem wada moja jest to ze jem sporo a nie tyje mocno a jak nie jem za wiele to szybko chodne i ciężko mi od nowa przybrać teraz to warze jak napisałem na początku i podnoszę 65kg wiecej nie testowałem co radzicie Panowie chce od pon zacząć cwiczyć ale jakoś skutecznie, mam ławkę ma ona modlitewnik skos górny dolny gryf łamany hantle 130kg obciążenia, steper trenażer, i prosze o pomoc bo wtedy cwiczyłem źle. i mało efektownie, mam tez białko mutana, no i sporo jem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, chciałem odświeżyć temat. miałem ostatnio problem Z plecami sporo pracuje, a słaby jestem jakie ćwiczenia i dietę radzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18486
Podaj aktualne dane, najlepiej -> https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 19

Waga : 65

Wzrost : 186

Cel treningowy : wzmocnienie mięśni kręgosłupa ogólny przyrost masy, siły.

Staż treningowy na siłowni : rok z (obecnie przerwa )

Uprawiane inne sporty : bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : ławeczka skos górny dolny, modlitewnik, sztanga prosta, łamana, 130kg obciążenia, hantel, sprężyny do rozciągania.

Dieta : brak.

Przeciwskazania medyczne : wzmocnienie mięśni kręgosłupa, wyprostowana sylwetka.

Zażywane suplementy : obecnie brak, zażywałem białko.

Ostatnio przerabiany plan: nie pamiętam

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
przysiad: nie próbowałem, martwy ciąg 120kg. na ławeczce 70kg. obecnie 60kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
dobrze wypełnione czy jeszcze jakieś info potrzebne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5424
Trening FBW 3x w tygodniu. więcej info: Plan 14 http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7625 . Staraj się jeść produkty bogatę w węglowodany i białko. Udaj się do działu odżywianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatkujacy chce schudnac i nie byc patykiem tylko umiesnionym facetem :P

Następny temat

Split po przerwie

WHEY premium