SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324412

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 201 Napisanych postów 302 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3265
Szkolić chamów taki powinien być tytuł :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 33 dni Przeczytanych tematów 0
To tak Walther Pro Secure stozek dziala jak trzeba i jest stanowczo najprostrzy w uzyciu. Zdiecie z testu tego gazu masz na moim FB, Jest nie skuteczny przeciwko osobom w goglach taktycznych jak naprzyklad Valken Delta.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 654 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12677
Zależy którego Walthera masz na myśli, Walther to marka pod którą kryją się rozmaici producenci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 dni Na forum 51 dni Przeczytanych tematów 2600
Witajcie,
Czy szanowni gazownicy wiedzą coś na temat gazu CS ARM II ale w wersji stężenia 3%?? Pisałem do Inter-Ark i owszem jest taka wersja gazu ale dostępna wyłącznie na zamówienie przy większej ilości.
Natomiast drugie moje pytanie co wiecie na temat gazów OC tam sprzedawanych? Jakiś OC tytan, OC Supr Magnum etc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 201 Napisanych postów 302 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3265
Ogólnie mówiąc cs-y to możesz sobie darować podobnie jak oc z inter po więcej szczegółów odsyłam na forum jest tam wszystko opisane.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.