SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 949057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Zamówiłem 2 puszeczki, jedną przetestuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5501
Nie obraź się ale defensol cs dobry był 10 lat temu jak nie było dobrych gazów kupowałem go na bazarze i wtedy też kosztował 15 zł. Co do formuły o potwierdzam że jest trwalsza ponieważ głównym rozpuszczalnikiem jest aceton i izoprpylen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Nie obrażam się :) Wiem, że to gaz z "niższej półki" :). Zamówiłem go z ciekawości, nigdy go nie miałem, jedna puszeczka na wypróbowanie a druga ewentualnie do noszenia gdyby wrażenie było jednak pozytywne. Mam oczywiście sprzęty z wyższej półki (fox, sabre red itp), ale wiadomo człowiek ciekawy jest :)


Zmieniony przez - Henel w dniu 2016-06-28 20:13:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Natomiast chciałbym przestrzec przed zakupem RMG 75 gdyby to przyszło komuś do głowy z pewnego sklepu w którym jest dostępny. Mój egzemplarz okazał się zupełnie popsuty. Jedynie kolekcjonersko do postawienia napółce z resztą z takim przeznaczeniem jest on sprzedawany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5501
A możesz coś więcej powiedzieć jak był "popsuty"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Substancja zachowała moc, ale wylatywała dosłownie na 2 centymetry. Wyglądało to jakby z miotacza się dymiło. Całkowity szajs, zupełnie nieprzydatny. Dobrze że przetestowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 654 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5501
Szkoda że tego nie nagrałeś a teraz trochę z innej strony ja obstawiam że to był oc 9000

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Nie wiem co to było na filmiku ale jakieś mało efektowne. Tamten RMG wywaliłem po prostu, fakt szkoda że nie nagrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1047 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18581
Ocho! Wreszcie jakieś nowości! W militaria.pl pojawiły się gazy MACE. W tym żel oraz piana w dużych pojemnościach. Ciekawe co na to nasi forumowi SPECE? Brać czy nie brać? Szkoda że nie ma dobrej chmury. No i żeby to była wersja z CS.... ech.... wziąłbym nawet pożyczkę w Providencie a kupił. Niestety na razie jest to: https://www.militaria.pl/samoobrona/gazy_pieprzowe/gazy_mace_c2064.xml?utm_source=onet.pl&utm_medium=mailing_900x300&utm_campaign=gazy_mace#list 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1532 Napisanych postów 1378 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23586
http://www.macetactical.com/products/take-down-oc-pepper/ , pianki Mace mają 0,66 % capsacynoids , czyli połowę mocy pianek Sabre , żele o cienkim strumyczku ,którymi trudno trafić i masa mało przydatnych breloczków , ogólnie to ta oferta nie wnosi nic ciekawego i bardzo przydatnego do samoobrony gazem pieprzowym w Polsce , ta gaśniczka na niedżwiedzie w miarę fajna , resztę tego sprzętu można sobie darować bez żalu .
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

Wiecej