SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wszystkim :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

M

Cel

sylwetka sportowca, modela ;)

Waga

70

Wzrost

170

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

troche mniej niż 35

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca 8-16, wstaję o 6 rano, spać o 23 +-, Przerwa w pracy 11

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

do pracy i z pracy rower 8km

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nigdy żadnej diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

nie stosowałem nigdy ale mogę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Witam

Jestem tu nowy :). Mam na imię Kuba jestem szczęśliwym meżem i tatą :).
Zacząłem od nowa życie sportowe, że tak powiem (bieganie, rower). Po ACL była bardzo długa pauza.
Zawsze podobała mi się budowa Bruca Lee czy też Van Damme :) i taką też bym chciał mieć. Wiem, że chcieć a zrobić to dwie różne rzeczy ale mam nadzieje, że przy waszej pomocy i mojemu uporow się to uda :).

W skrócie co mogę o sobie powiedzieć :

29lat
170cm
70kg

Praca fizyczno umysłowa
Sport (bieganie, rower) drobny sprzęt ćwiczeniowy w domu.
Przemiana materii na wysokim poziomie :D

Na rowerze robie dziennie do pracy i z pracy po 8-9km. Staram się biegać od 3 do 8 km co dwa dni. Z czasem chce się porwać na dłuższe dystanse.

Co do sprzętu domowego jaki posiadam to :
drążek
sztanga
hantle
obciążenia
2x5kg 2x2,5kg 4x2kg 4x1kg 2x0,5kg
ketel ;)


Ćwiczenia tylko w domu żeby być z dziećmi i żonką. Ze sprzętem lub na kompie filmy np insanity jak kiedyś.

Praca tylko 8-16 więc czasu dużo jest.
Co do posiłków mogę się przestawić na 6-7 posiłków ale nigdy tego nie robiłem i nigdy nie zażywałem supli.


Mam nadzieje, że napisałem tyle rzeczy aby jakoś rozjaśnić moją postać i pomóc wam abyś łatwiej pomóc mi :).

Z góry bardzo dziękuję za zainteresowanie moją osobą i moją prośbą.

Linki filmy itp chętnie przyjmę i przestudiuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Haha nie no tak "chłopski rozum" ;) chce wszystko uwzględniać. Już to rozkminiłem ale powiem że łatwo przekroczyć daną porcję kalorii. Dziś załączam dzisiejszym jadłospis. Myślę że od poniedziałku pójdzie już tak jak być powinno :)
Trochę się przekroczyło ale na rowerku się straciło :)






Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-25 22:17:18

Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-25 22:18:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
6-7 posiłków nie trzeba jeść, liczbę ustalasz pod siebie, swój czas, 4-5 spokojnie starczy.

pokaż jak obecnie się odżywiasz wg https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Dzieki za szybka pomoc. Zapoznam sie i napisze znowu krotka recenzje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Te obciążenia rozumiem będziesz dokupywał?
Bo to mało, nie da się ukryć, przy wielostawowych potrzeba ciężkiego ciężaru
A z każdym treningiem, serią warto postawić sobie cel i dokładać, by dawać mięśniom kolejne bodźce.
Ciężar ma być na tyle ciężki, że sprawia Ci trudność dobicie do ostatnich powtórzeń poprawnych technicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Na razie na rozruch to może byc :) a potem sie poszerzy asortyment :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Podsumowując mój pierwszy dzień na forum i z jedzeniem prawidłowym :)

Zapomniałem wcześniej dodać. Staram się jeść zdrowo ( praktycznie brak słodyczy ) staram się unikać paczkowanych rzeczy jak i nawet bułek z Lidla co mają więcej niż 4 składniki :)

Co do tego treningu to dziś tylko rower 2x8km w czasami około 30min. spalone mniej więcej tyle samo po 220 kcal.





Zmieniony przez - MezusEwuni123 w dniu 2016-06-24 22:14:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Witaj,
600 kalorii to żart czy piszesz poważnie ??? Wylicz zapotrzebowanie i ułóż diete https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
podejrzewam ze pięcioletni syn siostry jada więcej.

Nie wiem jak na tym można funkcjonować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Wczoraj niestety był daremny dzień dla mnie od bólu zatok po głowe i brzuch :/ dlatego tak słabo. Normalnie jem więcej. Ponadto chciałem na juz zacząć i zrobiłem to co było w lodówce. Dziś już normalnie funkcjonuje więc będzie lepiej :D a to co podałem to nie jest normalne :) na prawdę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ważyłeś 10g sałaty ?

Nie popadajmy w paranoje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy na siłowni

Następny temat

Dieta na budowe masy mięśniowej

WHEY premium