SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy urazie klatki piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Witam.
Dwa tygodnie temu na treningu klatki piersiowej podczas wyciskania na ławce płaskiej ciężaru 135kg(ciężar, z którym powinienm wykonać 10 ruchów) przy piątym powtórzeniu poczułem lekki ból w klatce piersiowej(zaznaczone na zdjęciu). Mogłem dalej wykonywać kolejne powtórzenia jednak odłożyłem sztangę( wiadomo, jak coś lekko nawet boli lepiej przestać niż coś pogłębiać). Od tej pory stosuję maści rozgrzewające, trochę masażu jednak nie przynosi to za bardzo efektu.
Dzisiaj sprawdzałem, czy coś to pomogło jednak niewiele... W seriach rozgrzewkowych(tj. 50,70,90,110,125) nie czuję bólu, jednak już w serii głównej 135kg odczułem znów ból, dziś przy 3 powt.
Ból jest dosyć lekki , jednak czuję, że z każdym kolejnym powt. byłby większy. Czuję go tak jakby bardziej węwnątrz mięśnia.
Link do zdjęcia: http://zapodaj.net/a994d78d09389.jpg.html




Zmieniony przez - gacek321 w dniu 2015-09-03 18:53:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ból występuje tylko z prawej strony?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Tak, tylko z prawej strony.
Wiem, że warto zrobić prześwietlenie jednak na razie nie mam takiej możliwości.
Ból ten występuje także przy wyciskaniu sztangi wąsko(na triceps).
Przy wyciskaniach żołnierskich, gdzie ciężar jest na prawdę duży nic nie czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4997
Odświeżę temat, wiadomo jak będę miał możliwość to wykonam RTG,. Może miał ktoś podobną dolegliwość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
proponuje kazdemu cwiczyc malym obciazeniem dokladnie technicznie, ja przez iele lat bawilem sie duzym ciezarem i zerawlem miesien piersiowy... masz chlopie szczescie ze to lekki bol moga to byc bole przeciazeniowe na sam poczatek... z czasem dolegliosci moga sie poglebiac.. juz teraz radze ci cwiczyc obciazeniem nie przekraczajacym twojej wagi naprawde nie warto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc!

Następny temat

Bolące palce.

WHEY premium