SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy planie treningowym

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
Witam! Jestem nowy na forum, jest to mój pierwszy wpis i jest on skierowany do osób, które chciałyby pomóc młodzikowi w zrobieniu nowego planu treningowego. Ogólnie na siłowni zacząłem ćwiczyć w lipcu 2014 roku, pierwszy miesiąc poświęciłem na naukę techniki ćwiczeń wielostawowych, powoli dokładając ciężaru, następnie kolejny miesiąc robiłem planem FBW 5x5, a po miesiącu jego robienia przerzuciłem się na split 5 dniowy, który co jakiś czas modyfikowałem, zmieniałem priorytety, ćwiczenia, ilość serii, intensywność, etc. Niestety od początku nie miałem żadnej diety i jadłem tak naprawdę wszystko co tylko chciałem, piłem i jadłem niezliczone ilości coli i słodyczy. Mój ostatni plan przeładowałem i to porządnie, że bardzo szybko straciłem jakąkolwiek siłę (jak zajdzie potrzeba podeślę go). Chciałbym prosić o pomoc w dobraniu nowego planu, na którym mógłbym fajnie rosnąć i progresować.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 128
Dieta to podstawa raczej w każdego typu treningu bardziej na tym bym się skupił. A plan aktualny jaki robiłeś to jaki miałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
Wiadomo, że dieta to podstawa, tylko na początku dla mnie to nie stanowiło problemu, rosłem jak na drożdżach.

To też nie było tak, że nie dbałem o nic... Starałem się trzymać fajnie bilans makrosów, ale na potęgę zjadałem słodkie rzeczy, taki mój mankament. Kalorii nie liczyłem chciałem jak najszybciej "zmasować" swoją sylwetkę, zaczynając ważyłem 65 kg doszedłem na jednym cyklu masowym do 83 i tak teraz to utrzymuję, aczkolwiek od niedawna waga lekko rośnie.

A aktualny plan był taki: 1. Klatka góra + triceps + brzuch 2. Plecy + tył barku + biceps 3. Nogi + łydki + brzuch 4. Klatka dół + plecy + kaptury + łydki 5. Przód i bok barku + ramiona + przedramiona + brzuch. Tak to wyglądało w 4. treningu klatka i plecy były w superseriach, tak samo w 5. barki i ręce, ogólnie myślę, że za dużo ciężkich ćwiczeń, za dużo serii, itd. Dokładniejszą wersję planu, czyli tę kompletną mogę podesłać jeszcze

Zmieniony przez - Barllet w dniu 2015-04-08 19:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
zerknij na push/pull

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
Tak, właśnie obczajałem, tylko problem z tym, że nie mam pewności czy dobrze go sobie do końca skleję, bo znałem formę treningu p&p, lecz jeszcze nim nie robiłem. Niestety więcej nie zawsze znaczy lepiej, a mi to strasznie ciężko zrozumieć i za dużo objętości nakładam tak naprawdę na wszystkie partie (mam tu na myśli split). Jakbym sobie zrobił przykładowy, ktoś by mi go sprawdził i powiedział co poprawić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
jasne, jak cos wklej tutaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
A jak uważasz lepiej zrobić normalny push/pull 4 dniowy czy zrobić push/pull + legs + upper body?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
3 dniowy push/pull imo
jak zrobisz go solidnie nie ma koniecznosci wiecej nic dorzucac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
ja gorąco polecam 'Frankie NY's mass building program'
sekret tkwi w prostocie i nie ukrywajmy, przede wszystkim w odżywianiu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyczepy w klatce

Następny temat

jak mieć taką sylwetkę jak Aziz Shavershian

WHEY premium