SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy liczeniu kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4800
Witam. Chce obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne i nie wiem co zrobic z TEA. Mianowicie trenuje 90 minut, ale robie przerwy pomiedzy seriami 2 minutowe. To w TEA dac, ze cwicze 90 minut ( cwiczenie + odpoczynek ) czy 30 minut ( same cwiczenia )? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie jest to starsznie zauważalne na siłownie chodzę miedzy innymi by uwolić się od wszytskiego. Więc nie ma tutaj cudów.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
wylicz z łatwiejszego wzoru (waga*24*aktywnośc), nigdy nie trafisz dokładnie z zapotrzebowaniem, z jakiego wzrou bys nie liczyl mniejsze lub wieksze korekty trzebabędzie wprowadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4800
No liczylem, ale wyszlo mi wtedy cos kolo 2700, a wiem ze potrzebuje ponad 3500 kcal. Wiec jak walnac ze za 90 czy 30 minut?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja wiesz że opotrzebujesz 3500 zacznij od tej liczy i obserwuj 2 tyg co bedzie sie działo !

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4800
Nie rozumiem tego na tym forum, ze zadaje proste pytanie, a kazdy udziela mi odpowiedzi, ktora mi sie nie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 428
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lollolowi chce Ci uprościć. Jeśli myślisz że wyliczysz dokładnie mylisz się dlatego tpo najszybszy sposób sprawdzania. daj 90 min

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4800
No i dziekuje bardzo . Mam jeszcze takie pytanko bo czytalem ze stres niszczy miesnie. Ale czy jest to takie zjawisko, ze nawet jak ktos ma duzo zycia w stresie to tego nie zauwazy czy ze miesnie naprawde beda malec? Pozdrawiam

Zmieniony przez - lollolowi w dniu 2011-02-02 18:34:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1772
Z własnego doświadczenia powiem Ci, że jak ktoś żyje w stresie i zacznie cwiczyc - stres na pewno zmaleje.
Sam kilka miesięcy temu wylądowałem w szpitalu z atakiem serca - diagnoza pierwsza - stan wylewowy.

Okazało się, że to nerwica atakuje serducho.
Zalecenia basen, spacery, regularna aktywnośc fizyczna i B6 z lecytyną.

Po miesiącu cwiczeń z dietą - w końcu się zmobilizowałem żeby coś ze sobą zrobic czuję się na prawdę dużo lepiej.
A bałem się, bo zacząłem stresującą pracę, do tego wiele innych problemów, a jednak daję radę.

Grunt to zdawac sobie sprawę, że nie ma się czym denerwowac. Jesteśmy ludźmi.

Tyle ode mnie, powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Mam jeszcze takie pytanko bo czytalem ze stres niszczy miesnie.
Raczej mit. Niby podczas stresu poziom kortyzolu się podnosi, ale jest tak mały, że raczej nie ma wpływu na treningi i nasz rozwój. Siłownia, to najlepsze (poza imprezami ) rzecz, która odstresowuje. Gdyby, to było prawdą, to nie mam prawa rosnąć. Codzienne zajęcia, które wywołują stres są na porządku dziennym Chociażby szkoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zależy jaki stres mamy na myśli ciągły stres wcale nie wpływa dobrze na budowe mm mieśniowej wiem coś po sobie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na szybkie przybranie masy.

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium