SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc od biegaczy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Witam, od jakiegoś czasu biegam 2 razy w tygodniu, czwartki długie dystansy, a niedziela sprinty. I cały czas bez problemu, aż do tej niedzieli kiedy to ponaciągałem mięśnie. Prawdopodobnie zła rozgrzewka, co oczywiście się już teraz zmieni. Ale kupiłem sobie też maść BENGAY i pojawia się pytanie. Smarować sobie mięśnie przed bieganiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Podbijam!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10648 Napisanych postów 44235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
jak boli tak, jak przestanie boleć wystarczy rozgrzewka.
napisał(a)
Początkujący
A jak będę smarował bez bólu te dwa razy w tygodniu, da to coś?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10648 Napisanych postów 44235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
maść nie zastąpi rozgrzewki ! Smarować możesz jak nie boli te 2 razy w tygodniu ale według mnie to strata kasy. Nie wiem czy wiesz że zbyt częste nakładanie maści rozgrzewających na skórę może powodować skutki uboczne. Bengay który kupiłeś jest tylko marną kontynuacją maści sprzed 10 lat :) Obecna jest dużo słabsza ze względu na powikłania po stosowaniu tej "starszego typu" zbyt często. Dodam że bengay kilkanaście lat temu był i tak mniej rozgrzewającą maścią niż ABC :) A obecna nie wiem czy rozgrzewa nawet w 20% tak jak ta starsza.

Zmieniony przez - AIE w dniu 2013-04-30 16:09:03
napisał(a)
Początkujący
Okej, dzięki za pomoc. ;)
napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12072
za mało rozgrzewek zrobiles... odpoczynek i rehabilitacja jesli bardzo boli.. Polecam kupic masc Traumell ( nie jest drogi )

Pamietaj o rozciaganiu 20-30 minut !!! i po treningu

moderator sprinterek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rama 21 cali

Następny temat

Ocena treningu biegowego

Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Polędwica a'la Wellington Polędwica a'la Wellington Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Czechia Pro Ostrava 2018 - Spekulacje Czechia Pro Ostrava 2018 - Spekulacje Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Kto wygra zawody Mr. Olympia 2018? Kto wygra zawody Mr. Olympia 2018? Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Seks, a wyniki sportowe Seks, a wyniki sportowe