SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc i doradzenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
w pozycji tyłem coś krzywa jesteś, byłaś z tym u fizjo/lekarza?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Nie ma co redukować. Jeść zdrowo i dużo tak, żeby siła była. Z porządnym treningiem w takim wieku i z taką sylwetką to tu kosa może być :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 612
Bardzo dziękuje za pomoc :) co do krzywizny, to możliwe że na zdjęciu tak stanełam ale faktycznie mam trochę te plecy nie tak i właśnie planuje fizjo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wizyta u fizjo raz na jakiś czas każdemu się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 612
Witam, chciałam się doradzić w pewnej kwestii, czy jest możliwość ze zdjęcia ocenienia jaką mam budowe? chodzi mi o ekto,endo i mendo :) lepiej by mi było przy robieniu sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 612
Jeśli to potrzebne to w nadgarstku mam 14cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Moim zdaniem te typy nie do końca się sprawdzają zwłaszcza u kobiet. Po zdjęciach można stwierdzić jakie jest otłuszczenie i tkanka mięśniowa i w jakim kierunku iść oraz jakie są proporcje i co można zrobić żeby je poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Każda sylwetka ma w sobie cechy każdego typu, w różnych proporcjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I can be a hero - trening - rok stazu - walka o lepsza wersje siebie

WHEY premium