SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla Johna z dietą i odżywianiem!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Dieta to moja najsłabsza strona, wiele razy próbowałem ... Ani razu nie udało mi się stworzyć jej do końca a co dopiero wprowadzić w życie (obcenie jestem na poziomie jedzenia o regularnych porach, ale nie licze ile jem i ile w tym b/ww/tł).

Siedzę dzisiaj od rana (od takiego sobotniego rana ) i czytam posty, wątki.. Jedyne co udało mi się zrobić to: Obliczenie zapotrzebowania kalorii, ustalenie nowych godzin posiłków i zabawny fakt ^^ przeczesując diety innych użytkowników, połowy produktów z ich diet nie widziałem nawet na oczy .

Z czym mam problem: Samemu nie potrafię rozpisać sobie posiłków i ich ilości, nie wiem czy to blokada psychiczna 0.o czy co, ale jest to dla mnie po prostu abstrakcją, jakkolwiek bym do tego nie podchodził to ogarniają mnie nerwy i bezradność :D.

Teraz tak, rozpisze tutaj to do czego doszedłem sam i pozostaje mi czekać.. Na dalszą pomoc od FOOOORUUUM.

----------------------------------------------------------------
INFORMACJE:
Wiek:17 Wzrost:181cm Waga:73-75kg Chcę uzyskać wagę: 80KG!
Zapotrzebowanie kaloryczne: około 3100-3400 (gram jeszcze w piłkę klubowo, więc moja aktywność fizyczna jest bardzo zależna od dnia).
Przypuszczalna budowa:Jestem raczej typowym 'chudzielcem', chociaż mój pierwszy skok po treningu masowym (na czysto) wynosił 9kg w 1 miesiąc, było to w połowie wakacji od tamtej pory moja waga się nie zwiększa (mała przerwa w treningach przez połowe wakacji).

Suple które chce dorzucić:Białko WPC, Kreatyna/Meta Anabolon - Raczej kupie kretę, ale zauważyłem fajną paczke mety za 17zł xD co przyciągnęło moją uwagę, choć uważam, że na mete nie jestem jeszcze wystarczająco fajny.
Inne dodatki (które planuje kupić):Vita-Min OLIMP, Zincas Forte+Flomag B6, Gold Omega 3.

----------------------------------------------------------------

Teraz najwygodniej byłoby dla mnie, gdyby ktoś w ten schemat wpisał po prostu co powinienem jeść :P ('P' to 'posiłek').:

Uwagi do diety:
1.Typowo masowa! 2. Ekonomiczna (gruba micha za chudy portfel) 3. Dobrze byłoby, żeby produkty były dostępne w przeciętnym markecie..

07:00 - P1 - Śniadanie w domu
09:30 - P2 - Śniadanie w szkole
11:30 - P3 - Szkolny obiad - Tutaj jestem uzależniony od szkolnej stołówki, choć raczej nie ma na co narzekać (jeden obiad 2,80 całkiem ok micha).
15:40 - P4 - 'Obiad' Przedtreningowy(tutaj mogę dowolnie ingerować).

16:50-18:20 TRENING

19:00 - P5
21:00 - P6
22:00-23:00 - P7
(opcjonalnie).


Gdyby coś jeszcze było potrzebne, proszę pisać. Liczę na pomoc!


Zmieniony przez - JohnDC w dniu 2011-09-24 16:36:33

Żyj szybko, umieraj młodo.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
kreatyne i inne meta anabolony zostaw, ogarnij diete jak trzeba (wklej ją do oceny, podając obliczenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Musze samemu to diete ogarniać ;/? Jak pisałem.. Nijak mi to nie wychodzi ;d. Wiem, że to brzmi jakbym czekał na gotowe, ale są rzeczy których samemu nie da sie zrobić ;d.

A z kreatyną to wiem, że trzeba poczekać, ale ćwiczyłem już na sucho ok. 2 miesiące i teraz jak ktoś mi pomoże z tą dietą, a potem ułoże nowy plan treningowy to chyba mogę zacząć kreatyne z tym.. Bynajmniej ze swojej wiedzy teoretycznej nie widzę przeszkód ^^.

Żyj szybko, umieraj młodo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
niestety diety nikt nie ułozy za Ciebie
masz 17 lat, poza umiejętnością czytania ze zrozumieniem niczego więcej nie potrzbujesz do rozpisania diety

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-09-25 20:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html Dajcie chociaż podstawowe linki ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik dieta przy nieregularnym treningu

Następny temat

Basen + Siłownia = Schudnięcie, Rzeźba ? Pomocy? !

WHEY premium