SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomoc. Gainer przedtreningowka z pompą i spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 530

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 278 dni Przeczytanych tematów 1543
Witam.
Mam 28lat.
Staż na siłowni półtora roku.
Waga 86
Wzrost 184
Dieta 4000kcal
180 bialko\ 140tluszcze/ <450wegle
Zażywam:
K2. D3. omega 3. Kreatyna. Optiman - komplex witamin.
Czego szukam?
Przedtreningowka która daje pompę. Np. Animal fury?
Jaki gainer z dobrymi jakosciowo weglami? Dodaj tej pory próbowałem Jumbo z nutrion i mutant mass- słodki i gesty w porównaniu do Jumbo. Słyszy się dużo że większość gaimerow ma źle wegle. Mnóstwo cukru itd.
I jakis gainer dla " dobrze wprawionego amatora" - kobiety.
Są tysiące rankingów i tematów. Od konwertowania stron tylko Meksyk w głowie.
Co uważacie o glutaminie? Mam już co prawda ale czy coś to wgl daje.
Kreatyma- ma znaczenie kiedy przyjmuje.
Czy witaminy należy zawsze po posiłku z tłuszczami. Bo to.wlasnie one transportuja je w organiźmie,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 34662 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 254618
Przedtreningówka która dobrze spompuje, możesz sam stworzyć mix argininy z cytruliną i pompa będzie super

gainer https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Mass_Acceleration-opis33363.html
równie dobrze nada się dla kobiety

nt glutaminy zdania sa podzielone

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-12-14 09:42:55
napisał(a)
Początkujący
Powiem ci że brałem arganine i było w miarę ok. Teraz spróbuje coś z większą ilością cytruliny. Brałem redweilera ale nie lubię tego swędzenia. -egekt właśnie arganiny.
Mass Up jest dla mnie. Dla kobiety miał być spalacz tłuszczu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 1313 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 183789
Kogucik89
Powiem ci że brałem arganine i było w miarę ok. Teraz spróbuje coś z większą ilością cytruliny. Brałem redweilera ale nie lubię tego swędzenia. -egekt właśnie arganiny.
Mass Up jest dla mnie. Dla kobiety miał być spalacz tłuszczu

Swedzenie to raczej po beta alaninie Koguciku

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2017-12-14 10:25:22

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2017-12-14 10:59:25

"Zasady..." - To one czynią nas ludzmi...

napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3519 Napisanych postów 66317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539693
napisał(a)
Początkujący
Mam ogarnięta dietę ale apetyt nie ten. Wrzucam w siebie 4200 kalorii i 500wegli. Robię co mogę.
Co ogólnie lepsze na pompę cytrulina czy arganina? Po arganinie sprzecior twardnieje - dobry skutek uboczny. Cytrulina ma podobnie ?
napisał(a)
Początkujący
Co o tym sądzicie.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10648 Napisanych postów 44234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Zależy w o co chodzi bo np.szata graficzna całkiem zgrabna :)
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6730 Napisanych postów 102498 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1053232
Tak czyutam i czytam i znaleźć nie mogę jaki masz cele bo widzę sporo kalorii gainer kreatyna i zaraz spalacz ?

Nie dziwię się że mutant jest gęsty jak np dawałeś zalecaną porcję 260g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5641 Napisanych postów 138030 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941489
Kogucik89
Co o tym sądzicie.

produkt bardzo dobry pod warunkiem, ze trafisz na wersje z joszka
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5641 Napisanych postów 138030 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941489
Kogucik89
Mam ogarnięta dietę ale apetyt nie ten. Wrzucam w siebie 4200 kalorii i 500wegli. Robię co mogę.
Co ogólnie lepsze na pompę cytrulina czy arganina? Po arganinie sprzecior twardnieje - dobry skutek uboczny. Cytrulina ma podobnie ?

po cytru jest podobnie, cytru dziala na inne nieco mechanizmy wydzielania NO w organizmie, stad mozna laczyc obie substancje z podwojna korzyscia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i kreatyna

Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness