SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożecie ułożyc plan żywieniowy i ćwiczenia??

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej:) Jestem nowa na forum. Chciałabym schudnąć 9 kg. Może ktoś mi pomoże w ustaleniu jadłospisu i podpowie jakie ćwiczenia i jak często powinnam je stosować. Będę bardzo wdzięczna. Szczególnie mam problem z udami, łydkami i brzuchem który już jest większy od piersi:)

Wiek : 25
Waga : 65 kg
Wzrost : 170 cm
Obwód w biuście(1) : 90 cm
Obwód pod biustem : 84 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 74 cm
Obwód na wysokości pępka : 89 cm
Obwód bioder (3): 95 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 55 cm
Obwód łydki : 39 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : Uda, pośladki, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : niestety biust:(
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: mam zamiar ćwiczyć ale nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać by schudnąć i ładnie wyrzeźbić ciało
Co lubisz jeść na śniadanie: . Najczęściej jest to kawa czarna ze słodzikiem, jogurt naturalny, bułka grahamka z wędlinką
Co lubisz jeść na obiad : Lubię wszystko. Pierogi, makaron, mięso,zupy
Co jako przekąskę : Przeważnie to co mam pod ręką. zdarza się ze jest to baton, jabłko, kanapka itp..
Co jako deser : Niestety uwielbiam wszystko co słodkie:(
Ograniczenia żywieniowe : Mam torbiel na jajniku ale chyba to nie ma wpływu.
Stan zdrowia: Wyniki z krwi są dobre. Tarczyc i morfologia OK
czy regularnie miesiączkujesz: Aktualnie przez torbiel jestem na kuracji hormonalnej bo zanikł mi okres, nie przytyłam od czasu gdy biorę tabletki.
czy bierzesz tabletki hormonalne: Tak, .
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: Tak tylko hormonalne od ginekologa. Duphaston, a po nim antykoncepcje.
czy rodziłaś: Nie.
Preferowane formy aktywności fizycznej : Ćwiczyłam z Mel b, a także trochę z Chodakowska. Lubie ćwiczyć sama ze sobą.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Nie stosuję i nie stosowałam.
Stosowane wcześniej diety : W listopadzie ważyłam 58 kg, a od 1 grudnia rzuciłam palenie i od tego czasu zaczęłam tyć ( do 10 stycznia - 64kg )i ciągle stosować jakąś dietę. W styczniu przez trzy tygodnie stosowałam dietę 1500 kcal i powyższe ćwiczenia, schudłam na niej do 61 kg. później miałam problemy zdrowotne i przerwałam dietę. Przytyłam do 64 kg. Po jakimś czasie przeszłam na tygodniową dietę 1000 kcal po której schudłam do 62 kg ale nawróciły problemy zdrowotne, brak okresu i dowiedziałam się o torbielu. Wpadłam w szał jedzenia i przytyłam do 65 kg.


Nigdy tak dużo nie ważyłam. Zaczęłam tyć od grudnia i nie wiem czy to kwestia tego ze rzuciłam palenie czy tego ze już tworzył mi się torbiel i może jakoś wpłynął na wagę bo niby jadłam tak samo jak zawsze. Ostatni okres miałam 20 stycznia. Mam duże problemy z wypróżnianiem. Załatwiam się raz na tydzień.


Będę bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki jak się odżywiać i co ćwiczyć żeby osiągnąć idealna wagę. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Po pierwsze powinnaś zmienić sposób odżywiania, przeczytaj ten artykuł z regulaminu
https://www.sfd.pl/-t752315.html
po drugie wrzuc przykładowy swój jadłospis wg tej instrukcji
https://www.sfd.pl/-t892526.html
po trzecie musisz wkleić zdjęcia całej sylwetki tyłem, przodem/bokiem

Jesli masz zamiar zacząć ćwiczyć to możesz skorzystać z gotowego treningu
https://www.sfd.pl/-t803543.html
https://www.sfd.pl/-t438773.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Orientujesz się może, czy jest to torbiel czynnościowa czy tzw. czekoladowa?
Bo od tego, w pewnej mierze, zależeć powinna Twoja dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to najprawdopodobniej torbiel czynnościowa. Zdjęcia sylwetki dodam na tygodniu bo nie mam możliwości wykonania zdjęcia. Mojego przykładowego menu wolałbym nie wrzucać bo właśnie to on jest powodem moich nadprogramowych kilogramów i zdaje sobie sprawę że muszę zmienić sposób odżywiania. Od jutra zaczynam zdrowy tryb życia i pod wieczór postaram się wrzucić to co jadłam przez cały dzień. Będę bardzo wdzięczna za każda rade. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FitMumRocks/6mies.str.12

Następny temat

Dieta, czy wystarczająco przemyślana?

WHEY premium