SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomożcie kupić jakiś krem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taki problem że już jakiś ponad rok czasu a szczególnie w okresie zimowym twarz moja jest zaczerwieniona na policzkach, a szczególnie jak sie denerwuje w pracy na ulicy czy przed czymś jakimś spotkaniem.To nie w moim stylu trochę mi to przeszkadza w życiu.Wiem że duże leży w psychice z którą mam jakieś problemy,
ciągle się dręczę tym i patrze w lusterko.Jak byłem kiedyś u dermatologa to mi powiedziała że mam skórę mieszaną.Może to wysuszona skóra, dodam że praktycznie wcale nie używałem kremów do twarzy, tamtej zimy trochę na mróz smarowałem dermosanem tłustym.Cobyście polecili żeby w aptece kupić ? twarz staram się myć przegotowaną wodą.

A tak przy okazji w temacie, chciałem sobie kupić herbatę z ziołami uspokajającą taką luźną, co byście też polecili w aptece ?

dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Heh mój kumpel też ma taki problem kiedy sie wpieni albo śmieje albo gdy coś robi, wtedy sie robi na policzkach cały czerwony a w zime to póżniej zmieniało kolor na pomarańczowy... to wygląda tak jakby sie człowiek nieżle zawstydził i w nie których sytuacjach naprawde jest troche denerwujące a co na to poradzić to zabardzo nie wiem nigdy nie słyszałem jak to leczyć :/

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
juz sa o tym tematy, polecam wyszukiarke
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wada postawy, pytanie

WHEY premium