SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pomóżcie! ! ! ! ! ! zalezy mi na czsie!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 945
zamówiłem rosyjski testosteron propionat 100mg/ml , gosciu mi przyniósł ale pisze na pudełku TESTONAT 10%, czy to to samo????? HELP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7500
A jaki jest producent ?? ile za niego dałeś ?? jesteś wstanie wzucić fotke ?? czegoś takiego jak TESTONAT niewidziałem .. tylko TESTENAT 10% !!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 945
sory to TESTANAT 10% moj błąd, czy to jest propionat czy miszanka propionatu i prolongatuma- o to mi chodzi
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7500
TESTANAT ??? przypadkiem nie TESTENAT hmm dziwne ..

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22425
ruski tes, 20 mg propa + 80 mg enana w ampie.

CONQUER ALL

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10635 Napisanych postów 44018 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Testenat 10%,Farmadon 1ml/100mg ,10 ampulek
napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18606
Paco mistrzu co wniosłeś swoją wypowiedzią do tego posta?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto sama Dece?

Następny temat

jak mocny jest Oxandrolon

Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Czym właściwie jest gluten? Kto powinien unikać glutenu Czym właściwie jest gluten? Kto powinien unikać glutenu Trening unilaterally (jednostronny) - jakie ćwiczenia wybrać? Trening unilaterally (jednostronny) - jakie ćwiczenia wybrać? Sernik cytrynowy 182 kcal. Sernik cytrynowy 182 kcal. Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt?