SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polskikoks [BLOG] - moje zmagania z siłownią i powrotem do zdrowia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Pora coś tu skrobnąć. Ostatnie dni nie byłem zbyt aktywny i w najbliższym czasie raczej tak będzie. Jestem na półmetku leczenia tymi lekami i samopoczucie jest beznadziejne. Wydolność siadła totalnie, a co gorsza dolegliwości jelitowe nasiliły się do tego stopnia, że nie da się normalnie funkcjonować. Mimo wszystko wyrobiłem wszystkie treningi siłowe, ale nie sprawiają one w tym stanie takiej radości. Do tego wszystkiego doszedł jeszcze okropny ból prawego barku. Naruszyłem go tydzień temu podczas unoszeń. Mimo braku siły przeszedłem się nawet 2 razy na basen i raz na rower. Do piątku trzymałem jeszcze założone makro, jednak po tym jak w piątek na treningu odcięło mi prąd stwierdziłem, że to nie pora na realizowanie na siłę celów sportowych. Najważniejszy w tym momencie jest powrót do zdrowia. Miska będzie oparta na nieprzetworzonych produktach, ale nie zamierzam niczego liczyć w najbliższym czasie.

Co do diety właśnie. Apetyt na słodkie zaspokajają mi omlety na marchwi. Do ciasta zamiast banana dodaję 3-4 całe marchwie i słodzik. Do tej pory próbowałem 2 wersje- jedna z kakao, jedna z rabarbarem. Petarda!





Tomek - robię właśnie często coś jakby leczo. Mięso podduszam z papryką, cukinią, cebulką, dodaje trochę przecieru pomidorowego i do kaszy/ryżu jest idealne.



Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2018-07-15 13:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
I jak tam ? Samopoczucie już trochę lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Właśnie powoli zbliżam się do końca 3 tygodnia i jakoś poprawy nie widzę. Wczoraj byłem u lekarza i dostałem Duspadalin retard + Meteospasmyl rozkurczowo jako dodatek. Oba leki już brałem, ale osobno. Działania nie odczułem w żadnym stopniu (poza rozregulowanymi elektrolitami, jak pokazało EKG). Trochę siada mi już psycha, bo czuję że na jednej kuracji lekami grzybobójczymi się nie skończy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Z tego co piszesz typ lepiej się czuleś przed kuracja :/ na ustawce nie będzie ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Zdecydowanie lepiej, bo na lekach nie dosyć, że nasiliły się dolegliwości jelitowe to doszło zamulenie i obolałość mięśni. Jednak ja chcę się tego pozbyć na dobre, dlatego próbuję każdej opcji gdzie tylko jest nadzieja. Ustawkę z tego powodu sobie odpuściłem. Jutro mam na miejscu piknik firmowy i nie wiem czy w ogóle na niego się wybiorę jeżeli będzie źle z kichami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Szacunek, że mimo wszystko trzymałeś się planu lub jakiejkolwiek aktywności! Zobaczysz, że niedługo w końcu z tego gówna wyjdziesz! Co do urazów, ja wczoraj uszkodziłem coś w stopie podczas gry w piłkę Liczę, że za parę dni odpuści...bo nogi i cardio same się nie zrobią...swoją droga dobrze, że po redukcji... Zdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
U mnie tez podczas kuracji nie było za ciekawie ale po 3 tygodniach czułem już duza poprawę. Każdy organizm reaguje inaczej ale moim zdaniem taki stan dobrze wróży bo to znaczy ze to ustrojstwo zdycha i wytwarza metabolity. Trzymaj się, ja tez wiele razy nie miałem już do tego siły i nadal mocno mi to siedzi na psychice bo tez już się z tym rok pultam i to już nie jest kwestia tego ze przeszkadza w masowaniu, progresie itp ale utrudnia życie na co dzień .. trzeba wierzyć ze wyjdziesz z tego i będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 157 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21746
Aż ciężko czytać, że się tak męczysz. Zdrowiej Chłopie! Trzymam kciuki! (a te omlety na marchwi wyglądają na przekozackie, muszę sobie odpalić jutro)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Jak mogę coś od siebie dodać... to na problemy z jelitami i żołądkiem spróbuj DGL od NOW niszczy HP i leczy wrzody skuteczniej niż antybiotyki (znajdziesz badania w internecie) a na problemy z jelitami jeżeli chodzi o odgrzybianie, wyregulowanie trawienia Candida Clear też NOW. Do tego dorzuć probiotyk Dicoflor 60.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Dgl od now ze względu na poliole może nasilać objawy, ja się kiepsko czułem suplementując to. O candida clear są różne opinie, dużo jest negatywnych niemniej jednak nie wnikając w opinie, sam suplement to zdecydowanie za mało. Z naturalnych na candide jest jeszcze allicyna. Bardzo skuteczna i nazywana naturalnym antybiotykiem, ale to nie cukierki i jej przyjmowanie powinno być skonsultowane z lekarzem. Niestety do zamówienia tylko ze stanów :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki na podstawie zdjec i porada w psrawie treningu - co dalej..?? Masa czy redukcja..?

Następny temat

Osłabiony układ nerowy

WHEY premium