SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polowiczne podciaganie na drazku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
Witam, mam pytanie odnośnie cwiczen wykonywanych polowiczne tzn do polowy ruchu. Wiem, ze wykonuje sie polprzysiady i polowiczne wyciskanie w celu zaadoptowania organizmu do wiekszych obciazen, a zatem do mozliwosci wykonywania pelnych cwiczen z wiekszym ciezarem. Czy taka metode mozna zastosowac w przypadku podciagania na drazku tzn polowiczne podciaganie na drazku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
połowniczne ruchy w wycisku czy siadzie trenowane są pod kątem siły(trójboisci głównie się w to bawią)
podciąganie nie jest konkurencją trójbojową wiec i nie widziałem by ktoś robił połowiczne podciąganie...

szczerze?
jak ktos już umie sie podciągać(czyli nie ma problemu z tym by zrobić choćby jedną udaną próbę) to nie widzę większego sensu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
A ma sens podciąganie jak dla kogoś max to jest 5 ? I używanie tego jako normalne ćwiczenie na siłce ?

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jak mozesz podciagnac sie juz 5 razy to po co skracac ruch ??

co innego jak by nie dalo sie ani razu podciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
Jednakże skoro ciezarowcy/trojboisci stosuja polowiczne wyciskanie i pólprzysiady to cos w tym musi byc. Mowicie, ze ruch jest wtedy skracany, natomiast gdyby polowiczne ruchy nie przynosilyby efektów dla osob ktore trenuja sporty silowe, wtedy w ogole ich by nie stosowali.
Jezeli chodzi o podciaganie to mialem na mysli z obciazeniem. Zalozmy, ktos jest w stanie podciagnac sie 1 raz z dodatkowym obciazeniem 20 kg i wowczas gdyby robil polowiczne podciaganie na drazku z 30 kg to chyba przelozyloby sie to na wieksza sile podczas calego podciagania na drazku? Co wy o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
refresh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1453
Ja myśle że lepsze 2-3x z 20kg niż połowiczne z 30kg jakby na to nie patrzył

Dziennik : http://www.sfd.pl/offside07/Dziennik/...No_comment.../-t535262.html

Pomogłem - Daj soga, będę wdzięczny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie byłem w stanie skończyć treningu, co zrobić?

Następny temat

Poczatek treningu

WHEY premium