SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
procentowa zawartośc tłuszczu w ciele to około 27% czyli sporo, typ budowy ciała raczej endomorfik, chociaż zdażyło mi się ważyć 86kg najmniej jak pamiętam
2) wiek - 28
3) waga/wzrost - 112/180
4) staż treningowy - 10 lat z przerwami
5) cel cyklu - szybka redukcja, umiem plywać to i opona mi niepotrzebna...
6) stosowane już wcześniej suplementy - Shotgun, Napalm, T-Bomb, HMB, L-karnityna, Horse Power, WPC
7) stosowane wcześniej spalacze
no to tak:
aktualnie Thermo Speed Extreme ale wogóle bez efektu
wcześniej do trzech lat wstecz - Scorch, White Lightning, DREN, Animal Cutsa tez mi się zdażyło cale opakowanie zjeść - no chyba tyle. Najlepiej kopał White Lightning i Scorch,po DRENie i Animalu zgaga i mało efektu
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
w każdym przdtreningowym jest kreatyna więc 0
9) ilość dni wolnych od kreatyny - 0
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
staram się trzymać ostatnio w 2000 kcal, w rzeczywistości wychodzi jakieś 2500, generalnie pilnuje tylko białak 1,5g/kg
11)przewidziane finanse na cykl - mało istotne
12) uwagi i sugestie
treningi mam późno tak około 19.00 więc wolałbym nie brać nic po czym nie usne bo i tak krótko śpię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
traxiu
tak.
aczkolwiek lepiej byloby bezposrednio.

maszkaron
bialka dalbym 2g/kg masy ciala.
a reszta? ww i t tez sa bardzo wazne, bez tego nie da rady zredukowac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
Hej;)
Wchodzę na pierwszy cykl na masę (FBW) i po treningu chce biegać 10-20 minut (tak aby całość trwała 1:30). Po prostu nie chce złapać za dużo tłuszczu, a że organizm spali zapasy energii na treningu siłowym ten krótki bieg powinien spowodować spalanie tłuszczu. Polecono mi, aby przed biegiem brać dawkę BCAA (1g/10kg masy??). Czy to dobry pomysł? Zapobiegnie utracie mięśnia? Myślałem o BCAA mega caps z olimpu (wole capsy od proszku). Czy taka jedna dawka wystarczy, czy brać jeszcze w innych porach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jedna dawka wystarczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
profi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
Witam,
zamierzam rozpocząć swój pierwszy cykl kreatynowy. Cel to siła i masa. Po treningu od razu zamierzam robić aeroby, aby się nie zalać (już trochę tłuszczyku mam).
Proszę o sprawdzenie dawkowania suplementów.

Mono Universal Creatine: DT 5g rano, 5g po treningu aerobowym. DNT 5g rano
Białko UNS: 30g od razu po treningu oraz w celu uzupełnienia diety, ale nie więcej niż 2x dziennie.
Hi Tec BCAA Powder: 15g - połowa przed treningiem siłowym, połowa przed aero.
Hi Tec NUTRISEARCH Vitamin Health Care: 3-4 kaps. po 1 posiłku (jak skończę, to wtedy Multipile Sport Olimp 1 kaps witaminy i 1 kaps minerały po 1 posiłku).
Olimp Gold Omega-3: 2 kaps po 1 posiłku
MZB: 2 kaps. 30-60 min przed spaniem

Mono po treningu zamierzam popić białkiem rozpuszczonym w wodzie. I od razu walnąć 2 banany.

wiek - 22
waga/wzrost - 189/87-88
staż treningowy - 1 rok
cel cyklu - masa, siła
dieta: g/kg masy ciała Białko: 2,05 WW: 5,5 Tłuszcze: 1.00 Kalorie: 43,0

Będę wdzięczny za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
jest ok.
tylko wiecej omegi bym dal minimum 4 kapsy.
chyba, ze sporo masz o3 z diety?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2011-01-30 16:36:03

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 601
A ile trzeba mieć g dziennie tych kwasów w diecie? Bo jedna kaps ma 1g.
W diecie też trochę mam. Staram się jeść dużo makreli. Aktualnie średnio 3x w tygodniu, ale chciałbym zwiększyć nawet do 5x. Do tego tuńczyki, czy jakaś inna ryba typu dorsz, panga, mintaj... Także zazwyczaj raz dziennie ryba, czasem dwa razy.
I również orzechy, siemię lniane, warzywa zielono listne.

Więc może 2 kaps wystarczą?

I to BCAA tez jest dobrze? 15g nie za dużo?

Dzięki za pomoc!

Zmieniony przez - frogger89 w dniu 2011-01-30 16:52:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium