SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Tu masz niezłe promo 3kg wpc+wpi 149zł
https://sklep.sfd.pl/Fitmax_Whey_Protein_81Plus_-opis25597.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 684
dzieki wielkie mysle że skorzystam :) jeszczee spytam jakie witaminki polecacie cenowo w granicach rozsądku :) może być -->
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Daily_Formula-opis2921.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
czy kwas askorbinowy jest dobrze wchlanialna forma witaminy C? czy mozna wybrac lepsze formy w tej polce cenowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 341 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4121
Ktoś kiedyś pisał, że stosuje wit. C po treningu, by zmniejszyć stężenie kortyzolu.
A organizm nie zamieni czasem tej witaminy C po treningu na energię? Gdzieś wyczytałem, by witamin nie jeść okołotreningowo.

@up
Za cenę vit. C 1g Olimpa (30 kaps) z formułą Pure Way-C (Mikrokapsułkowany kwas L-askorbinowy) można kupić 200 kaps innych firm, więc chyba się nie opłaca kupować innej formy.
Zmieniony przez - Xarez w dniu 2011-10-07 01:36:15

Zmieniony przez - Xarez w dniu 2011-10-07 01:37:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
ok, dzieki.

jestem endo i do tej pory przetrenowale 1,5 cyklu na mono. pierwszy zostal przerwany przez kontuzje, drugi zakonczony "sukcesem". mono dziala na mnie (przybieram na wadze), choc trudno powiedziec ile z owych kilogramow stanowily miesnie. zapewne byla to wina diety ze zbyt obfita dawka wegli. obecnie jestem na LC i w okresie masowania zamierzam odrobine podnosic podac weglowodanow.

czy myslicie, ze warto bawic sie w jakies stacki na takim etapie czy moze zwykla kofeina + mono wystarcza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8739
Sorry jak nie ten dział,ale myślę że pomożecie
Otóż mam pytanko tego typu:
Czy odżywki typu gainer (dokładnie Mass Activator SFD),mogę mieszać w shakerze z kawą zbożową?
Gainera spożywam 2 razy w pracy,a w pracy mamy do dyspozycji cały garnek ugotowanej codziennie kawy zbożowej z torebki,gorzkiej.
Czy spożywanie gainera z ta takową kawą nie będzie miało skutków ubocznych? Czy spożywanie większej ilości takowej kawy zbożowej (4do 5-ciu szklanek) podczas 8 godzin pracy jest zdrowe? Kawa zbożowa,ale wiadomo jest to kawa palona więc i są czynniki rakotwórcze raczej,Nie mam pojęcia już coo tym myśleć,przeczytałem sporo o tym.wypowiedzcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
smialo mozna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Tomq, mozesz wyrazic opinie nt mojego postu wyzej? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
kofa+mono
stacki bym zostawil na razie.

chyba, ze bedzie problem z pompa na treingu to mozesz cos wrzucic jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np aakg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium