SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 2.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231347

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie spowoduje. Takie dawki możesz przyjmować bez najmniejszych obaw.

Jeżeli dieta dopięta, odżywki zbędne, chyba że jakieś smaczne białko na lepsze znoszenie lc.

Bcaa w prochu czy kaps. Cię interesuje?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uważaj na hype żeby wyjepki nie kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z allegro mialem, raczej dobre bo po 2 kapsach jak naćpany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Amentoris dzięki:) BCAA Xtra Activlabu w prochu z glutaminą bo już je brałem i dobrze działało a co??:D

A jakbym brał 10 g BCAA Xtra przed treningiem(5g BCAA i 5g glutaminy) i 20g Leucine Xtra po treningu czyli 10g leucyny i tam koło 4g HMB to też nic mi nie będzie na low carbie??

No białko chciałem bo właśnie nie zawsze wyrobie z jedzeniem pozatym taniej mi wyjdzie wziąść białko i później posiłek typu sałatka z warzyw z oliwą i orzechami włoskimi niż kupienie mięsa jako ten posiłek przy dzisiejszych cenach żywności:)

Kto pyta, nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a PEA dziala jakos na apetyt? wie ktos moze? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
GhostRecon
Bcaa xtra jest o.k.
Możesz i tak dawkować. Również nie stanie się nic z tego o czym pisałeś.

shitman_xD
PEA hamuje apetyt, lecz imo dobra geranium bardziej.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-04-29 16:38:29

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ja np po geranium jem jak smok
zero hamowania. u mnie spalacze z joha hamuja ostro.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile mg johy musi byc zebys poczul ze dziala hamujaco?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
kwestia indywidualna.
na mnie okolo 5-10mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18859
Czy branie vita-min multiple sport z mzb w dawkach takich ,że multiple witaminki i minerały po 1 kapsie rano do śniadania i mzb 2 kapsy godzinę lub trochę więcej przed snem jest ok ,tzn czy nie przesadzę z magnezem??

Zaznaczę ,że jestem na diecie low carb na masę i czytałem w podwieszonych ,że powinienem spożywać minimum 600-800mg magnezu.No ale z żywności też ten magnez jest i dlatego to pytanie.

Kto pyta, nie błądzi

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nietypowa sprawa

Następny temat

Czy to dobre dawkowanie.?? - Proszę o pomoc.

WHEY premium