SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, proszę o podpowiedz jakim ćw. w warunkach domowych mogę zamienić wznosy z opadu (wcześniej wykonywałam je na piłce), dysponuję sztangielkami, gryfem i ławką łamaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
ale w warunkach domowych wznosy z opadu można zrobić - to taka wariacja zwykłych skłonów będzie

można też spinać m. grzbietu w leżeniu na brzuchu na podłodze - osobliwie to wygląda ale daje radę


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-01-03 21:32:07

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziękuje za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
mam pytanie odnośnie wyników badań, które chcę w najbliższym czasie wykonać ponownie, czy mam na coś zwrócić uwagę, załączone wyniki są z sierpnia 2015 roku, lekarka mówiła tylko że dziwi ją mój niski cholesterol, wyniki dotyczące bakterii w moczu kzala zignorowac, bo to był jak się okazało sam początek @, nie planuję w tej chwili ciąży, ale pod ty kątem chciałabym sprawdzić czy hormonalnie jest wszystko ok, tsh wyszło 1,5 ale wiem że to nic nie znaczy, dowiedziałam się o FT3, FT4, czy coś jeszcze? I ogólnie, czy coś warto sprawdzić skoro już wybieram się na badania. Będę wdzięczna za podpowiedź.











Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2016-01-09 13:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
HDL masz podobny do mnie (to przez niską podaż tłuszczów omega6) wrzucaj tłuste mięcha, ryby :)
Możesz prócz FT4,FT3 zrobić anty tpo, anty tg, glukozę z obciążeniem, kortyzol, ferrytryne, żelazo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Hemoglobinę, MCH i MCHC masz niziutkie więc żelazo i ferrytyna przede wszystkim, B12 też by się przydało
FT3 i FT4, przeciwciała
jeśli inne hormony Cię niepokoją to estradiol, progesteron i prolaktyna

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Dziewczyny dziekuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
czy takie mleko kokosowe można pić zachowując "czystą" miskę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
te stabilizatory i dodatki smakowe nie bardzo

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
dziękuję za odpowiedź, więc go nie piję, tylko to w puszce które mam w domu też ma stabilizatory, trzeba poszukać innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium