SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marudzicie jak baba - łyżeczka czubata ~~5g i tyle. Proste. Jak się pomylisz o te 2g nie umrzesz.
A jak chcesz być pewnym to kup wagę kuchenną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi również zgadza się tak jak rutkow'owi.
Wam się nie zgadza? Chcesz dokładności? kup wagę kuchenna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1489
mam u siebie w piwnicy siłownię i chciałbym jakiś wyciąg sobie zamontować czy to dobry pomysł takie coś zakupić ? , wiadomo dysponuje ławka i wolnymi ciężarami

TU

TU

TU

głównie plecy i triceps dałoby rade robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A masz drążek i poręcze? jeśli nie to inwestuj w mnie najpierw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1489
drążek jest dość dobry i poręcze tez mam osobno , pasuje coś na urozmaicenie treningu właśnie , plecy przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
DreamEvil
Potrzebuję odpowiedzi na 2 pytania:

1. to odnoście MC na prostych, które dałem wyżej.
2. Czy opłaca się robienie wszystkich 4ćw na klatkę sztangielkami, czy lepiej czymśtam urozmaicić? wyglądałoby to tak:
- skos dół sztangielki z supinacją
- wycisk ściskający płaska
- skos góra sztangielki z supinacją (lub bez, tutaj też mogę zdać się na was)
- rozpiętki na skosie górnym

Dobrze to się prezentuje, czy lepiej coś zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy moge orzeszki ziemne solone oplukac ze soli i zrobic maslo orzechowe ? niestety nie ma u mnie nie solonych i zwyklych tez nie ma i masla gotowego tez nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak są prażone? to raczej nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402333
poczytaj o orzechach ziemny, ogolnie kiepski wybór , jak chcesz tmaslo robic to wybierz inne orzechy albi migdały
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium