SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183335

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
noo nie ma problemu ze braknie itp;/ bede brał 2x , tylko to przed kolacja przełoże do obiadu, po obiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tam sobie zostawiam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no tak. a, że tak spytam, jakbym sobi zostawił to 150g mono to jak moge je potem wykorzystać? bo może to dobry pomys by nie wkorzystywac calego. nie mam ierpliwosci do tej klawiatury, wybaczcie, jak misie cos nie wcisnie to nei bede uż tego poprawial ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
heh można i tak

kurde dzięki wszystkim którzy doradzają, pomagają. Ćwiczę od miesiąca razem z dietą ułożoną z waszą pomocą, na początku wszyscy w domu się smiali że co mi odbija takie, od dawna cwiczylem coś trochę ale bez diety, no dzisiaj mama z siostrą mówią że mam dietę cud, że łapki mi urosły klatka itp itp, sam po sobie czuje jak zakładam t-shirty , . A to dopiero początek mojej przygody z poważną siłownią , heh DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zaraz podam dane do przelewu

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-15 23:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2049
hehe ;d spoko spoko ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DreamEvil
no tak. a, że tak spytam, jakbym sobi zostawił to 150g mono to jak moge je potem wykorzystać? bo może to dobry pomys by nie wkorzystywac calego. nie mam ierpliwosci do tej klawiatury, wybaczcie, jak misie cos nie wcisnie to nei bede uż tego poprawial ;d

Np jak robisz cyklon na jakimś boosterze/stacku, który bierzesz tylko w DT to wtedy przeważnie te 100-150g na dni nietreningowe się przydadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no to zostawiam kawałek puchy mono w takim razie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
Jedzenie kurczaka z ryżem powoli się nudzi jem dwa razy dziennie raz zamiast obiadu i przed treningiem, czy schabowy z ziemniakami będzie tak samo dobry jak kurczak gotowany? Czy pieczenie na bułce tartej z przyprawami raczej odpada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Bułka tarta odpada, schab z ziemniakami może być, ale bez panierki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium