SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ruch po łuku jest? ręce pod kątem prostym do podłoża w dolnej fazie są? pełny zakres jest? ciągniesz klatką? łopatki ściągnięte? delikatny łuk pleców zaznaczony? klata wypchnięta? hantle ustawione we właściwy sposób? ciągniesz rękoma do środka podczas podnoszenia? jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś "nie", to właśnie dlatego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam pytanie dotyczące gotowania mleka, czy przy lekkim jego podgrzewaniu traci one swoje właściwości? Chodzi mi o witaminy białka itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Spokojnie mozesz podgrzać, i tak zostało poddane pasteryzacji w wysokiej temperaturze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie Większość mlek jest "UHT'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78145
Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
Witam. Od równo 3 tygodni jestem na cyklu Mono Vitalmax'a (zielony, jeśli ktoś nie kojarzy). Nie robiłem nasycenia bo to tylko strata kreatyny z tego co mówili mi na forum, nie używam też transporterów jak dekstroza. Ćwiczyłem 4 miesiące przed sięgnięciem po ten preparat, pewnie niektórzy powiedzą że to za szybko. Możliwe...dlatego też zadaję to pytanie: jakim cudem monohydrat na mnie w ogóle nie działa? Jak na razie nie odczuwam znacznej różnicy. Czy mam czekać dalej? Cykl będzie trwał 8 tygodni, ciągnąć go dalej...? Proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ciagnij dalej, jest jakiś mały procent na których kreatyna nie działa w ogóle, u Ciebie dopatrywałbym się winy od strony odżywiania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2341
No niby tak, tyle że kolega, nie trzyma diety, ćwiczył u mnie 2 tygodnie i zaczął z mono, miał ogromny przyrost mimo braku diety, a ja dietę jako taką trzymam, 6 posiłków dziennie jadam (nie mam rozpiski, zapotrzebowanie oraz b/t/w spełniam) i na razie nic. Na niego działało po około 10 dniach, ja czekałem 4 miesiące by zwiększyć efekt, nadal ćwiczę i to z większą dokładnością niż przed cyklem - NIC. Dosłownie nic. Ciągnę dalej skoro tak mówisz, zobaczymy co z tego wyniknie. Słyszałem o tym procencie, modliłem się bym do niego nie należał, oby tak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
geny to są... tego nie zmienisz. Ciągnij cykl, trzymaj michę, a w następnym cyklu spróbuj innej krety.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-04 20:37:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78145
A ja jeszcze pytanie dot. tego mleka, są jakieś "lepsze", które bardziej się opłaca kupować? Chodzi mi o czy lepsze UHT czy nie UHT itp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

WHEY premium