SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
Podczas dzisiejszego treningu barków przy wyciskaniu sztangielek siedząc coś strzeliło mi z prawej strony karku i teraz nie mogę obrócić szyi w prawą stronę i czuję duży ból. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Na mnie dziala masc rozgrzewajaca i wygrzanie w lozku i najlepiej nie obracac na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 983
Czy podczas 'masy' stosować białko razem z kreatyną, czy najpierw cykl na białku albo kreatynie, a potem drugie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl na białku powiadasz. Nie ma czegoś takiego jak cykl na białku, białko to makroskładnik, spożywasz go przez całe życie, tak jak tłuszcze i węglowodany.

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-01-03 16:29:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Zekee
Czy podczas 'masy' stosować białko razem z kreatyną, czy najpierw cykl na białku albo kreatynie, a potem drugie?


Najpierw dieta bo widzę, że nie masz o niej pojęcia. Kreatyna to nie złoty środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 645
Jakieś sposoby na bolący kark podczas robienia a6w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1232
Czy przy budowaniu masy mięśniowej aeroby to dobry pomysł? Mam troszkę fatu i chciałbym jednocześnie budować mięśnie i troche tego fatu palić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
grochu69
Jakieś sposoby na bolący kark podczas robienia a6w?

Przestać robić to g****

xxnorbixx1414
Czy przy budowaniu masy mięśniowej aeroby to dobry pomysł? Mam troszkę fatu i chciałbym jednocześnie budować mięśnie i troche tego fatu palić...

Samym treningiem nic nie zdziałasz. Przede wszystkim główną rolę odgrywa dieta. Masa - dodatni bilans, redukcja - ujemny. Aero na masie w DNT możesz dać, lub raz po siłowym też nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 645
Jak nie a6w to co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium