SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
no tak typowa przedtreningówka i różni się od Ba tym ze oprócz tego ze zawiera właśnie BA to pobudza jeszcze . I niewiem co robić

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa w SAWie jak będzie 1g betki to będzie dobrze, a takie ilości nic nie dają. 4-5g dziennie trzeba by brać bety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Czy oprócz pobudzenia przed treningiem da mi coś saw więcej niz BA ?? w połączeniu z mono ?? jak nie to biorę BA bo nie potrzebuję nic do pobudzenia bo chęci zawsze mam do ćwiczeń :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej nic więcej.
Mogę polecicć Activlabowski mix Creatine+beta-alanine. biorę po 10g dziennie przez długi czas już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7198
Jaka woda lepsza ?
ze studni glebinowej tutaj badania wody
http://www.gzwik.pawlowice.pl/asp/pliki/badania_wody/21_03_2013_suw.pdf
+ przepuszczenie przez filtr do wody
czy woda sredniozmineralizowana "potok gorski" suma skladnikow mineralnych 972mg/l

Co lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jeśli pijesz dużo wody, powyżej 3 litrów dziennie + na treningu to wybieraj źródlaną.
Jeśli idzie Ci tylko jedna butla na dzień to bogatą w minerały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Pytanie z wyzszej kategorii; Dlaczego mówi się na kogoś że jest on szeroki w barkach, tzn. są jakieś granice tego tzw. norma ze np 100 w barach jest a jak ktos ma wiecej to mowi sie ze jest on szeroki w barach, jak to jest?

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jesli ktoś jest szczupły w pasie/talii i masz szerokie barki wówczas tak się mówi. Obwody nie mają nic do rzeczy.
Kulturystyka to sztuka iluzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1813
Ja mam pytanie odnosnie splitu. A mianowicie klatke lepiej laczyc z barkami czy tricepsem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z obiema grupami mozna bo sa współpracujące.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-09-26 17:21:38

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium