SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1414
Michasss8
A po co? Lepiej kawał mięcha, ryby albo jaja.


no rybe już wcinam jako kolacje, ale właśnie nie wiem co najlepiej na posiłek przed snem jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz nieco sera żółtego, możesz twaróg z oliwą, możesz twaróg z orzechami włoskimi. Zjedz to co lubisz i co nie jest złej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Pełnowartościowy posiłek. Mam nadzieję, że nie patrzysz na kazeinę, jako idealne białko na noc, bo długo się wchłania - mit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
paramaribo2
możesz nieco sera żółtego, możesz twaróg z oliwą, możesz twaróg z orzechami włoskimi. Zjedz to co lubisz i co nie jest złej jakości.


Po cholere twaróg, po cholere żółty ser? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pytasz po cholere? bo może lubi? ja np. lubię sery i dlatego je jadam. Bez przesady, żeby jeść tylko to co "trzeba".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sam jestes mit w artykule chodzi o to co jest oczywiste ze nie jest to konieczne i mozna zjesc wiele innych rzeczy i tez bedzie ok ale taki posilek ma tez swoje uzasadnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Proszę w takim razie ukazać mi wyższość twarogu nad choćby łososiem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cena :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czytanie ze zrozumieniem klania sie ewidentnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

WHEY premium