SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podział makro

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90
Witam, z góry przepraszam jeśli zły dział. Mam pytanie odnośnie podziału makrosów. Od kilku miesięcy jestem na masie aktualnie waga 74,7 przy wzroście 180 cm. Starałem się nie przekraczać makro na poziomie 50% węgle 30% tłuszcze 20% białko ale zauważyłem ze wszystko fajnie idzie do przodu ale strasznie odstaje mi brzuch.. i nie powiem jest to irytujące, czym może być to spowodowane? gadałem ze znajomych powiedział żebym położył większy nacisk na cardio tutaj pytanie ile razy w tygodniu? rower będzie okej? plus polecił podział makro na poziomie 40% węgle 20% tłuszcze 40% białko. Wiem że te pytania mogą wydawać się amatorskie ale no gryzie mi się cardio na masie i te zmiany ciężko mi przytyć i boje się że zmarnuje to co już przytyłem... Dzięki za wszelkie odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu utnij około 300-500 kalorii a następnie ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817
Jak jesteś na masie to ćwicz siłowo i buduj mięśnie. Normalne jest, że jak więcej jesz to brzuch odstaje. Po pierwsze, bo jest pełniejszy, po drugie bo rośnie

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 136 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1290
Jeśli obrastasz w tłuszcz a nie w mięśnie to spróbuj obciąć trochę kcal, a jeśli tylko trochę zlapales tłuszczu to się nie przejmuj-zrzucisz to na redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90
siła idzie mięśnie też chodzi o to że ten brzuch wyglądaj jakby to powiedzieć..nieestetycznie jak u małych głodnych murzynków i to wkurza;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 136 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1290
Ile już jesteś na masie? I ile w tym czasie poszło wagi? Możesz też wstawić jakieś zdj z profilu brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw zdjęcie sylwetki oraz jak obecnie jadasz w formie zrzutu potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90
na masie jestem od grudnia niestety nie ciągle z powodu problemow ze zdrowiem masy poszło okolo 6,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Mozliwe ze niewszystkie produkty jakie spozywasz Ci sluza. Niektore moga powodowac problemy trawienne i wzdety brzuch. Musisz obserwowac po jakich posilkach szczegolnie pojawia sie problem wydetego brzucha i wyeliminowac z diety te produkty ktore Tobie szkodza (nawet jesli powszechnie uznawane sa za zdrowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90
dzięki za rady a jak byście w takim razie ustawili makro 40-wegle 40bialko 20 tluszcze czy jakoś inaczej? a załączam dwa zdjęcia aktualnej sylwetki z wciągnietym brzuchem i troszke starsze z tym brzuchem ale w tej kwesti nic sie nie zmieniło








Zmieniony przez - chudyrts w dniu 2016-05-09 21:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4577
Szczerze, nie widać tu mięsni. Moim zdaniem wystartowałeś z pułapu gdzie tego fatu już było trochę i niestety kilogramy, które dokładasz w dużej mierze idą w tk. tłuszczową.
Ustal makro na stałym poziomie trzymaj się jednego pułapu kalorycznego, dodaj 3xcardio ew 30 min ciut intensywniejszym tempie lub dorzuć kompleksy sztangowe/interwały.
Znajdź swoje 0 kaloryczne i patrz co się dzieje.
Choć ja na Twoim miejscu zacząłbym to ciąć.


Zmieniony przez - Moarsk w dniu 2016-05-09 22:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zbyt wysoki poziom tkanki tłuszczowej aby budować dobrej jakości mięśnie. Zdecydowanie redukcja do niskiego poziomu i wtedy ew. budowa.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie-dieta+trening do oceny

Następny temat

Poproszę o ocenę diety na masę

Wiecej