SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie 17 miesięcy treningów

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
17 miesięcy treningów


Treningi za czołem niecałe 1,5 roku temu wiadomo ze jakieś tygodniowe przerwy były bo to sesja to coś ale najczęściej były one traktowane regeneracyjnie bo rzadko to się zdarzało jedyna dłuższa przerwa to wakacje bo był to okres by zarobić trochę kasy . Trenowałem i trenuje dalej w domu .
Co i jak się zmieniło po tym niecałym 1,5 roku :

Waga (kg) było 56 jest 73-5 ( wacha się )
Wzrost (cm) było 179 jest 179
Biceps (cm) było 27 jest 36
Klatka (cm) było 90 jest 105
Pas (cm) było 74 jest 78
Udo (cm) było 49 jest 56

Nie stosowałem żadnych suplementów odżywek … z powodów finansowych … próbowałem co kolwiek osiągnąć intensywnymi treningami i dietą

W treningu były używane 2 hantle i 2 krzesła to był sprzęt dotychczasowy dzieki któremu o tę odrobinę się rozwinąłem na dniach ulegnie to zmianie

Więc teraz dam jedną fotkę jak wyglądałem 1,5 roku temu następnie z przed 3 tygodni po regeneracji ( jakiejś rewelacji niema sam tego jestem świadom ale w porównaniu do kiedyś heheh ) …

Uwagi mile widziane lecz jeśli będzie uwaga proszę typu popracuje nad tym czy siamtym mile widziane jakieś pomysły na rozwiązanie od razu tego problemu przez autora komentarza

Proszę się nie wpisywać póki nie skończę wklejać fotek i nie po proszę o komentowanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408


Nim zaczołem coś z sobą robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408


Można powiedzieć chwila obecna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408


Można powiedzieć chwila obecna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408


Można powiedzieć chwila obecna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408


Można powiedzieć chwila obecna

Ta poza mi jakoś nie wyszła musze po pracować nad ustawieniem się do obiektywu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408


Można powiedzieć chwila obecna

Koniec wklejania można się wpisywać , komętować , doradzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Super podstawa!
Teraz marsz na siłownię
pzdr.

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2006-05-06 12:40:46

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6322
No jak przy uzyciu tylko 2 hantli i krzesel to zmiana zaje****a
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Co tu dużo mówić.
SOG.
I tak jak Ripper napisał - wio na siłownię!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Wypas. POrzadnie przymasowales

Wielki SOG

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amator do ocenki

Następny temat

That's my time :)

WHEY premium