SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawy o ćwiczeniach mięśni brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

68

Wzrost

178

Staż treningowy

od lata siłownia i przerwa 2 miesiace

Obwód pasa

74

Obwód klatki piersiowej

100

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

ćwiczenia mięśni górnych w domu co drugi dzień także gra w piłkę nożna raz daw w dygodniu bardzo intensywne

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

papryka pomidor

Stan zdrowia

dobry

Możliwosci finansowe

siłownia 2razy w tygodniu od stycznia

Cel/problem/opis

wyprostowanie brzucha/kaloryfer
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Witam.Chciał bym dowiedzieć się nieco o ćwiczeniach mięśni brzucha albo by jak najszybciej wyprostować albo odrazu kaloryfer.Więc tak waże 68kg mam 178cm wzrostu mam 16lat mam tkanke tłuszczowom na brzuchu , ćwicze głównie klatke piersiową. Chcę aby było ją lepiej widac za pomocą brzucha bd chodził na siłownie os stycznia wcześnietakże chodziłem w lato . Ćwiczyłem A6W były nawet widoczne rezultaty lecz za dużo czasu zajmowały ćwiczenia chciał bym zrobic brzuch jak najszybciej jak to uzyskać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
oj Kolego. Zacznij od czytania https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

wszystko zależy od jedzenia niestety

Zmieniony przez - xmejux w dniu 2012-12-12 18:13:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
A gdy bd bił w mase i bd ćwiczyć brzuch i reszte to czy nie strace szczupłej sylwetki? ponieważ zawsze jadłem na mase przed ćwiczeniami na klatke piersiowom .Chcę mieć szczupłą sylwetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
nie rozumiem w ogole tego zdania. napisz po polsku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Więc zależy mi na szczupłej sylwetce gdzie widać klate i brzuch gdy wyznacze sobie diete na mase która umożliwi mi zrobienie mięśni to czy nie przytyje od tego tam gdzie nie chce czyli na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
to juz zalezy od nadwyzki kalorycznej.
dlatego lepiej przytyc 1-2kg na miesiac i miec mase lepszej jakosci niz 5-6kg i krata zniknie bo podleje cie tluszczem.
musisz pilnowac podazy wegli jak cos bedzie podlewalo to przytnij wegle i obserwuj czy waga idzie do gowy itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 387
Rozumiem a jakiś dobry system ćwiczeń polecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
nie.
cwiczenia silowe +brzuch po 2 cwiczenia w tyg wystarczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zmien priorytety bo bedziesz przekomicznie wygldal jednie z klatka i brzuchem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski 2 kg na nadgarskti?

Następny temat

Jak skończyć z redukcja i powrócić do normalności?

WHEY premium