SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawowy budulec masy - Wołowina

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Witam serdecznie rzadko sie udzielam u was w dziale ale mam kilka pytan odnosnie wolowinki.Zajadam sie stekami ostatnio ale w rozrachunku moglbym duzo wiecej szamac wolowiny mielonej gdyz wychodzi taniej.Moje pytanie co ciekawego mozna przyrzadzic oczywiscie smacznego z mielonej?i jak sie maja wartosci odzywcze?shit czy spoko jest?

PS pytania nie kieruje do leszczy ale znawcow tematu

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2008-02-25 17:19:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Mielona czyli rozumiem kupujesz kawał wołowiny i pani przy tobie to mieli . W poscie koksiarskie żarcie shield dał fajny przepis ,z sosem bolognese wchodzi bezproblemowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ta w angli mi zmielą ****a na patyku .
znalzlem dobrej jakosci wolowine swiezo mielona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
możesz po prostu zrobiź z takiej wołowni koltlety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
slyszalem ze beda twarde jak skala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
ja bym nie jadł jakiegokolwiek mięsa mielonego, którego nie widziałęm przed zmieleniem, zastanów się, dlaczego to mieso jest tańsze niż zwykłe...przecież dochodzi koszt zmielenia (mały, ale jednak jakiś), więc po co ktoś zwieksza sobie koszty?? myślę ze po to zeby ukryć gorszą jakość tego miesa...wybór jednak należy do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ciezko powiedziec ile taka wolowina mielona ma warosci odzywczych i co tam dokladnie jest zmielone. Najlepiej gdybys sam mielil w domu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Ja ostatnio trzaskam tak: zmielona ligawe + zmielona piers kury (mam maszynke to sobie miele po pare kilo ) do tego makaron razowy dodaje troszeczke jakiegos taniego sosu do makaronu, ale jak beda tansze pomidory to sam sobie zrobie i do tego czesto brokul z lnianym, sam jem to sobie w proporcji 125g wolowny 50g piersi POtem takie zmielone mieso latwo sie przechowuje w zamrazalniku, dziele sobie w torebeczki foliowe po porcji 175 lub 200g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilki okolotreningowe

Następny temat

Jaka dieta

WHEY premium