SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podstawowe problemy i pierwsze pytania początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na tym forum. Postanowiłem zacząć swoja przygode z siłownia, lecz na samym początku mam mase pytań na ktore poszukuje odpowiedzi od doświadczonych osob.
Mam 22 lata, 186 cm, waga 81kg. Pierwszym moim problemem jest waga, chciałbym przytyć najpierw do ok. 90kg, lecz mam bardzo szybka przemiane materi i ciezko jest mi zlapac dodatkowe kilogramy przez ta przemiane materi a dodatkowo prace fizyczna jaka wykonuje(codzienne bieganie z hobokami farby po 25kg).
Prosiłbym Was o rady dotyczące tego co jeść i w jakich ilościach, czy stosować jakies suplementy na poczatku?
Co do samego ćwiczenia, jest możliwość ćwiczenia początkowo w domu? Jak tak to w jaki sposób? Chodzi o to ze mam malutkie dziecko 3,5 miesiąca, do tego praca 8h dziennie i 3 dni w tygodniu wieczorowo szkoła, wiec na siłownie nie zawsze jest czas. Jak już troche mała podrosnie to chcialbym kontynuowac trening na profesjonalej siłowni a narazie najlepsza opcja bylby dom.
Dodam ze mam dostep do hantelkow z obciazeniem 20kg oraz ławeczki płaska-skos z obciązeniem ok 50-60kg
Prosze o porady i wskazowki, z gory dzieki! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw skorzystaj z :
http://potreningu.pl/kalkulatory
Jak już obliczysz bilans to możesz spróbować zrobić sobie jakąś dietę :)
I wypełnij ankietę :)


Zmieniony przez - bogdan95 w dniu 2014-11-16 20:14:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia - jak poprawić efekty?

Następny temat

Pomoc w ocenie sprzętu do domowej siłowni

Wiecej