SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Podciaganie nachwytem.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 23 lat Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 3106
Witam, przez ostatnie dwa miesiące podciagam się regularnie. Zaczynałem od 0, dziś max wynosi 8 x nachwytem na szerokości ramion. Teraz jakoś progress stanął w miejscu. Możecie mi rozpisać jakiś dobry plan by zwiększyć ilość pociągnięc ? Pozdro ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7584 Napisanych postów 106728 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235398
http://www.sfd.pl/Co_zrobić_żeby_się_wiecej_podciągać_na_drążku_-t524243.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6183 Napisanych postów 140896 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1030689
masz chocby system armstronga, ktory mozesz wykorzystac jako trening rozciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321743
Dowieszaj ciezar i buduj siłę.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 23 lat Na forum 252 dni Przeczytanych tematów 3106
Hmm... czy trening np. 9 serii po 4 powtórzenia z plecakiem ok. 2 kg to dobry pomysł? ; ) Czy plecak to dobra forma obciążenia, cwiczę w parku i nie mam jak dowiesić innego rodzaju obciążenia. Mogę zwiększyć obciążenie wkładając kolejną butelkę wody, ale chyba 2 kg wystarczy na początek? Mój max na chwile obecną to 10 powtórzeń, zależy mi na szybkiej progresji ;) Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321743
Może tak być. Ale na dłużsżą metę plecak się nie sprawdzi, bo niekorzystnie rozkłada się wtedy obciążenie. Lepszy będzie pas treningowy i do niego łańcuch, tak by cięzar wisiał między nogami.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-05-16 10:21:50

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zwiększyć zwiększyć swoją sile