logo
zamknij zamknij

Podciąganie się na jednej ręce?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15694

0 5 0
napisał(a)
kit
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5294
Czy ktoś z was podciąga się na jednej ręce i czy mógłby napisać w jaki sposób do tego doszedł czy istnieje jakiś specjalny trening.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Tyson90
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2477
nie
napisał(a)
kacperus17
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 472 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56807
ja potrafie sie tylko podciągnąć lapiąc jedną za drązek a drugą za nadgarstek tej pierwszej ... ale na jednej zupelnie to nie wiem czy sie da ...

"To nie ja mam ustąpić tylko żelastwo i schody..." M.Pudzianowski

Nasza siłka -> http://www.sfd.pl/NaSzA_SiŁoWniA_%-_-t324991.html 

napisał(a)
Gang555ter
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6096
Kolesie, którzy trenują wspinaczkę się podciągają na 1 ręce po kilka razy, popytaj ich, ale głównie od tej wspinaczki pewnie taką siłę uzyskali.
napisał(a)
frezeq
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13144
napisał(a)
kit
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5294
Takie podciąganie że trzymasz jedną rąką drążek z drugą ręką za nadgarstek to nie jest wielką sztuką. Słyszałem gdzieś o gościu co potrafił się podciągnać kilka razy jedna ręką a w drugiej trzymał jeszcze obciążenie
napisał(a)
Bolda
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3136
ja sadze ze podciaganie na jednej łapie to tylko szpan który konczy sie kontuzją

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

napisał(a)
Arek1987
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4006
No, trzymając drugą reką za nadgarstek, to zaden problem, ale bez pomocy tej drugiej reki, to juz dla mnie nie mozliwe jest.

Jak chcesz sie tak podciągac, to w lato na jeziorze podpłyń do mostka i chwyć go i sie podcianij(ale jedna ręką), wtedy to się podciągniesz.hehe

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

napisał(a)
duf ia
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17794
WODYN potrafi

moc moc moc

napisał(a)
strefab4
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104902
hehe u mnie na Wf-je nauczyciel daje 6 na koniec roku jak sie ktos podciągnie na jedenj ręce, Ale pierwsze sam zademonstrował. Narazie nikomu sie to nieudało prucz jego hehe
napisał(a)
Czapelzmc
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59
poprostu duzo cwicz na drazku to wystarczy =P
ja sie podciagne 2 razy na prawej a na lewej to ani razu heh =D

Pozdro Koksy :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie czy nie za duzo ?

Następny temat

Nadwaga, a może dobra okazja do przypakowania?

Cykle kreatynowe - stopnie zaawansowania

Suplementy w shotach - czy warto?

Radosław Słodkiewicz - ocena sylwetki

Fitness ladies in red

Ziemniaki czy ryż? Porównanie okiem dietetyka

Suplementy na masę - beta-alanina

KOMUNIKAT IFBB ELITE PRO!

Kasia Dziurska na Arnold Classic Europe