SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Podciąganie inna metodą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 290

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5689
Witam, zakladam ten temat z pytaniem dotyczacym konkretnego sposobu podicagania na drązku. Chodzi o podciaganie nad chwytem i przenoszenie ciala nad drazek by podtrzymywac sie na rekach, jesli nie wyrazilem sie dosc jasno pokazane jest to w tym filmkiu 0:40

Od dawna zainteresowala mnie ta metoda ale jest niezwykle trudna do wykonania. Moje pytanie brzmi, ktore konkretnie miesnie odpowiadaja za wykonywanie tego typu ruchu nad drazek, ktore musza byc rozwiniete najbardziej bym mogl im poswiecic najwiecej uwagi i wkoncu wykonac to cwiczenie.

Z drazkiem mialem troche doczynienia wiec nie jest tak ze chce sie zabrac odrazu za niemozliwe wykonywalem po 20 podciagniec roznymi metodami i mam dobrze rozwiniete plecy.

Bede bardzo wdzieczny za istotne wskazówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2080 Napisanych postów 36088 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259973
To tzw. muscle up'y.
Wymagają i siły i techniki,dynamiki.

Choć siła maksymalna aż takiego dużego znaczenia raczej tutaj nie ma.Znam to z autopsji.Dla przykładu-szerokim nachwytem podciągam się z dowieszonymi 50kg a nie mam pojęcia czy wymęczyłbym tego muscle up'a.
Znam z kolei gościa który na drążku z takim ciężarem może sobie jedynie zawisnąć jak szmata,a mp robi po kilkaWięc tutaj potrzebna jest wytrzymałość.

Zajrzyj do działu trening w domowych warunkach.Tutaj zajmujemy się treningiem siłowym.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5689
Okej poszukam, dzieki za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba Moze mi ktos w koncu pomoc ?

Następny temat

metoda bodybuilding

22-24.09.2017 Arnold Classic Europe - WYNIKI 10 suplementów na walkę z jesienną depresją Adam Piwko - ocena sylwetki Czy Instagram Stories i Fitplota połączy nową parę? Magdalena Suwińska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja!