SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie a średnica

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 241 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Przy bardzo dużych obwodach trzeba mieć mocniejszy ścisk, generalnie im większy obwód tym większa dodatkowa praca przedramion, są nawet specjalne ligi strongman z pracą z trudnymi chwytami
Czasem podciągam się na drewnianej huśtawce żeby sobie dokopać ;)

Swoją drogą twój problem jest ciekawy, przy tym zwisie stosujesz małpi chwyt?
Ps pamiętaj żeby zwisać na napiętych mięśniach, inaczej ćwiczenie jest bezcelowe ;)


Zmieniony przez - Soothsayer w dniu 2015-08-03 00:31:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270
Dokładnie tak, stosuje małpi chwyt. Wrzucałem fotkę ale ktoś edytował i usunął. :) Na mniejszej średnicy mam już problem, sam nie wiem czemu. Zobaczymy z czasem, może się poprawi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nikt Ci nic nie edytował fotka jest na poprzedniej stronie w ostatnim poście

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270
Wcześniej było inne zdjęcie dwa razy ale ktoś usuwał linka, chyba, że samo ? :) Nie ważne już, na tej co jest w poście widać tak czy siak średnicę już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie ma znaczenia jesli chodzi o mm grzbietu srednica drazka juz bardziej w kwestii przedramion bo jesli za duzy to ciezej bedzie sie utrzymac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia obciążające kręgosłup (wzrost te sprawy)

Następny temat

Kiedy brać?

WHEY premium